تصویر منتسب به شیشه جلویی آیفون 15; آیا اپل در تاریخ جا خوش کرده است؟


در حالی که اپل برای رونمایی از آیفون 15 در ماه سپتامبر آماده می شود، گزارش های مختلفی همچنان منتشر می شود. اکنون، طبق آخرین گزارش 9to5mac، ما شاهد مجموعه‌ای از جلوهای شیشه‌ای هستیم که ظاهراً در اواخر امسال در آیفون بعدی استفاده خواهند شد.

افشاگر سخت افزاری معتبر ShrimpApplePro ویدیویی را به اشتراک گذاشته است. این ویدیو سه پنل شیشه ای را نشان می دهد که انتظار داریم جزئی از خانواده آیفون 15 باشند.

به نظر می رسد پنل سمت چپ از آیفون 15 پرو باشد که اندازه نمایشگر و جزیره دینامیک را با حاشیه های بسیار نازک تر از آیفون 14 پرو نشان می دهد.

پانل میانی به وضوح بزرگترین از این سه است. این بدان معناست که احتمالاً به شیشه جلویی آیفون 15 پرو مکس اختصاص دارد. این گوشی از همان جزیره پویا در بالا استفاده می‌کند و ناحیه نمایشگر بزرگ‌تر بر حاشیه‌های نازک‌تر تأکید می‌کند.

حاشیه‌های فوق‌العاده نازک همراه با منحنی‌های ظریف احتمالاً نمایشگرهای آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس را نسبت به هر نمایشگر آیفونی تا به امروز چشمگیرتر می‌کنند.

در نهایت، پانل سوم با حاشیه نسبتاً ضخیم‌تر خودنمایی می‌کند. این همان عرض بدنه ای است که قبلاً در سری آیفون 14 دیده بودیم. اضافه شدن Dynamic Island به مدل غیر پرو یک ارتقاء برای آیفون 15 است.