تصویر مدل واقعی Oppo Find X6 Pro دوربین غول پیکر آن را نشان می دهد


طبق گزارش‌های اخیر، اوپو در ماه جاری مجموعه‌ای از گوشی‌های پرچمدار جدید را روانه بازار خواهد کرد Find X6 رونمایی خواهد شد. این گوشی ها احتمالا در دو نسخه استاندارد و پرو عرضه خواهند شد. افشاگر قابل اعتماد Ice Universe در ماه ژانویه رندری از Find X6 Pro آنچه را که به نظر می رسد یک برآمدگی دوربین عقب است به اشتراک گذاشته است و اکنون عکسی از یک مدل واقعی از گوشی منتشر کرده است که نمای عقب آن را نشان می دهد.

گزارش کردن Neowin، Oppo Find X6 Pro از جزیره دوربین دایره‌ای این شرکت با طراحی لنز دوگانه استفاده خواهد کرد که قسمت بالایی آن شامل دو دوربین و فلاش LED و قسمت پایینی دوربین سوم و عبارت Powered by MariSilicon است. MariSilicon در واقع به واحد پردازش تصویر اختصاصی OPPO اشاره دارد که مبتنی بر فناوری 6 نانومتری است. این فناوری برای اولین بار در گوشی های سری Find X5 استفاده شد.

انتظار داریم Oppo Find X6 Pro به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز شود. از سوی دیگر گفته می شود این دستگاه با تراشه Dimensity 9200 عرضه خواهد شد. مدل استاندارد پرچمدار بعدی اوپو نیز با سیستم روی تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 عرضه خواهد شد.

Ice Universe گوشی هوشمند Find X6 Pro را بلندپروازترین محصول Oppo در سال های اخیر توصیف می کند. لازم به ذکر است که این دستگاه احتمالا فقط برای بازار چین در نظر گرفته شده است در حالی که نسل قبلی آن در بازارهای خارج از چین نیز به فروش می رسید.