تصاویر جدید خودروی برقی شیائومی ظاهر آن را از چند زاویه نشان می دهد


شیائومی در سال های اخیر سعی کرده فعالیت های خود را در زمینه های مختلف گسترش دهد. این غول فناوری چینی بیشتر به خاطر گوشی‌های هوشمندش شناخته می‌شود، اما محصولات مختلف دیگری مانند مسواک برقی، تهویه مطبوع و لوازم خانگی هوشمند نیز تولید می‌کند. آخرین سرمایه گذاری این شرکت در زمینه خودروهای برقی انجام شده است. مدت هاست که این برند برای تولید خودروی برقی خود با چندین شرکت خودروسازی وارد همکاری شده است و اکنون دوربین های مخفی تصاویر جدیدی از ظاهر این محصول به دست آورده اند.

عکس های جدید خودروی برقی شیائومی اولین بار در اکانت وبلاگ نویس معروف خودرو منتشر شد. این تصاویر یک نمونه مهندسی از سواری این شرکت چینی را نشان می دهد که روی بدنه آن پوششی وجود دارد و به نظر می رسد از رادار لیزری استفاده می کند. در واقع طراحی این خودرو شبیه به Ideal L9 است.

یکی از مهم ترین ویژگی های خودروی شیائومی سپر جلوی نسبتا بلند آن است. به گفته گیزموچینا، شاید شیائومی نسخه تمام الکتریکی و مدل هیبریدی این محصول را عرضه کند. فضای داخلی خودرو نیز اکنون نمایان است. البته از آنجایی که این عکس ها مربوط به نمونه پیش تولید است، نمی توان به طور قطعی در مورد آنها اظهار نظر کرد. با این حال می توان حدس زد که این خودرو از یک صفحه نمایش داخلی بزرگ برای ارائه ظاهری تکنولوژیک بهره خواهد برد.