تصاویری از شارژر جادویی فلزی اپل برای آیفون فاش شد


لوازم جانبی شارژ MagSafe اپل برای آیفون نسبتاً محدود است. می توانید از MagSafe Puck استاندارد، MagSafe Duo و بسته باتری منحصر به فرد MagSafe استفاده کنید. اکنون، تصاویر جدیدی منتشر شده است که نشان می دهد این شرکت در مقطعی در حال بررسی یک داک شارژ فلزی MagSafe بوده است.

عکس‌های پایه شارژ فلزی آیفون MagSif ابتدا در حساب توییتر TheBlueMister به اشتراک گذاشته شد و سپس توسط وب‌سایت MacRumors پوشش داده شد. TheBlueMister یک علاقه‌مند توییتر است که جزئیات نمونه‌های اولیه دستگاه‌ها و لوازم جانبی اپل را منتشر می‌کند. ظاهرا چندین نفر از شارژر جادویی اپل استفاده کرده اند که به تصاویر لو رفته از این محصول اعتبار بیشتری می دهد.

شارژ جادویی Magsafe اپل

به گفته The Verge، شارژر فلزی Apple MagSafe از یک پایه آلومینیومی ضخیم با برش دایره ای استفاده می کند که می تواند به صورت تخت یا معمولی تنظیم شود و مشابه شارژر MagSafe Duo اپل واچ است.

مقاله مرتبط:

یک لایه لاستیکی در پایین شارژر فلزی اپل MagSafe وجود دارد تا از لیز خوردن آن روی میزها و سطوح صاف جلوگیری کند و یک کابل USB C نیز به طور دائم به آن متصل است. نقش مهم شارژر جادویی این است که می توانید آیفون را در حالت افقی روی آن قرار دهید. پیچ مغناطیسی گرد Magsif خیلی کم است و عمودی نیست. Nomad یک پایه فلزی برای Magsafe درست می کند که دقیقاً مشابه پایه این شارژر جادویی است و از شارژ سریع 15 واتی نیز پشتیبانی می کند اما نمی توانید گوشی را روی آن تحمل کنید.

گفته می شود اپل قبل از عرضه شارژر فلزی جادویی متوجه شده بود که وضعیت ایستاده آن در عمل نمای خوبی نیست. همچنین مشخص نیست که چرا اپل از نام Magic Charger برای این لوازم جانبی استفاده کرده است. شاید این محصول ویژگی‌های هوشمند نرم‌افزاری را ارائه می‌دهد یا سازنده آیفون فقط می‌خواست از یک نام فانتزی برای آن استفاده کند.