تبلیغ سه بعدی هیجان انگیز سامسونگ برای Galaxy Z Flip 4 در میدان تایمز نیویورک


گوگل و سامسونگ کمپین تبلیغاتی جدیدی را برای نمایش بیشتر محصولات و خدمات خود آغاز کرده اند. جدیدترین پروژه این دو شرکت یک بیلبورد سه بعدی در میدان تایمز نیویورک است که با همکاری یکدیگر انجام شده است. لوداکریس (رپر و بازیگر آمریکایی) برای Galaxy Z Flip 4، Google Voice Assistant و سرویس YouTube Music تبلیغ می کند.

بیلبوردهای سه بعدی آنامورفیک بسیار هیجان انگیز هستند و به نظر می رسد که اجسام موجود در تصویر از آن بیرون زده اند. بیلبورد معروف میدان نیویورک تایمز این بار توسط گوگل و سامسونگ رزرو شده است. هر روز افراد زیادی از این منطقه معروف منهتن عبور می کنند و می بینند که گوگل و سامسونگ چه چیزی را به نمایش گذاشته اند.

در اینستاگرام تماشا کنید

مقاله مرتبط:

در بیلبورد تبلیغاتی مورد بحث شاهد گلکسی زد فلیپ در حالت فلکس هستیم. Z Flip 4 در حالت فلکس زاویه 90 درجه می گیرد. لوداکریس در این ویدیوی تبلیغاتی توانایی دستیار صوتی گوگل را در ضبط سلفی از طریق گلکسی زد فلیپ 4 به نمایش می گذارد. در پایان این شعار به همراه لینک صفحه گلکسی زد فلیپ 4 در وب سایت سامسونگ روی بیلبورد نوشته شده است: روشی جدید برای سلفی گرفتن؛ به سادگی.”

به گزارش 9to5گوگل، بیلبورد تبلیغاتی سامسونگ و گوگل که جلوه بصری هیجان انگیزی با همکاری استودیو دارد. طراحی شده توسط CEKAI و گروه موسیقی یونیورسال.