تبلت کاغذی هوشمند لنوو پاسخی 400 دلاری به Kindle Scribe است


علاوه بر این، کاغذ هوشمند ده‌ها قالب مانند صفحات خالی، کاغذ خط‌دار و دست‌نوشته‌های موسیقی ارائه می‌کند و به لطف میکروفون‌های دوگانه، همزمان با یادداشت‌های کاربر، مکالمات را در جلسات یا سخنرانی‌ها نیز ضبط می‌کند و امکان همگام‌سازی این را فراهم می‌کند. فایل صوتی همراه با یادداشت; یعنی می توانید بخشی از متن را انتخاب کنید و صدای مربوط به آن قسمت را بشنوید.

کاغذ هوشمند می تواند دست خط شما را به متن تبدیل کند و متون مرتبط را با جستجوی کلمات کلیدی به شما نشان دهد. می توانید یادداشت ها را حذف یا سازماندهی مجدد کنید، آنها را در پوشه های مختلف قرار دهید و به میلیون ها کتاب الکترونیکی دسترسی داشته باشید.

حتی اگر این تبلت را در خانه بگذارید، به لطف اپلیکیشن موبایل Smart Paper و کامپیوتری که از همگام سازی ابری پشتیبانی می کند، می توانید به همه فایل های خود دسترسی داشته باشید و همچنین می تواند متن و صداهای ضبط شده را به زبان های دیگر ترجمه کند. .

به نظر می رسد Smart Paper پاسخ لنوو به تبلت سال گذشته آمازون Kindle، Scribe باشد، اما نحوه مقایسه این دو محصول در عمل باید مشخص شود. در حال حاضر فقط می دانیم که قیمت تبلت جدید لنوو 400 دلار و 60 دلار گرانتر از Scribe خواهد بود.