تا پایان سال 2023، سامسونگ ممکن است به طور کامل سری گلکسی را با گوشی های تاشو خود جایگزین کند


اکثر طرفداران سامسونگ سری گلکسی اس این برند را دوست دارند، اما ممکن است زمانی فرا برسد که این سری نمادین جای خود را به گوشی های تاشو بدهد. شاید غول فناوری کره جنوبی با معرفی Galaxy Zfold 5 و Galaxy Zflip 5 عرضه مدل های جدید این خانواده از محصولات را تا پایان سال 2023 متوقف کند و پس از آن دیگر خانواده گلکسی اس به عنوان یک گل سرسبد

Samsung Display حدود یک دهه است که روی فناوری صفحه نمایش تاشو کار می کند. در چند سال گذشته، سامسونگ الکترونیکس همچنین بهبودهای قابل توجهی در محصولات سری Galaxy Z Flip و ZFold انجام داده است تا مفهوم تاشو را به یکی از روندهای اصلی صنعت گوشی های هوشمند تبدیل کند. البته چالش های بزرگی در این مسیر وجود دارد و غول فناوری کره جنوبی انتظار دارد هر سال فروش محصولات تاشو خود افزایش یابد.

به گفته SamMobile، با توجه بیشتر سامسونگ به گوشی های تاشو، ممکن است زمانی فرا برسد که سری گلکسی اس دیگر پرچمداران واقعی این شرکت نباشند و این ممکن است تا پایان سال 2023 اتفاق بیفتد.

سری گلکسی اس 23 احتمالا آخرین نسل از پرچمداران گلکسی اس خواهد بود

سامسونگ باید قبل از اینکه توجه از سری گلکسی اس به سری گلکسی Z معطوف شود، برخی از جنبه های گوشی های تاشو خود را بهبود بخشد. این شرکت احتمالاً باید با مدل‌های گلکسی ZFlip به عنوان پرچمداران برخورد کند و ویژگی‌هایی مانند DeX را در آنها ارائه دهد. این برند همچنین باید از دوربین های با کیفیت بهتر و وضوح بالاتر در گوشی های تاشو بعدی خود استفاده کند. نکته دیگر این است که صفحه نمایش محصولات تاشو این شرکت باید از نظر کیفیت ارتقا یابد و چین وسط آنها به کمترین حد ممکن کاهش یابد. طبق گزارش های اخیر، شاهد تاثیر آن بر روی سری Galaxy Z Flip 5 خواهیم بود.

مقاله مرتبط:

سامسونگ در حال حاضر تنها شرکتی است که به طور جدی به توسعه گوشی های هوشمند تاشو ادامه می دهد. این در حالی است که سایر شرکت ها تمرکز زیادی روی محصولات تاشو خود ندارند. از سوی دیگر، علاقه مشتریان تجاری به محصولات تاشو در حال افزایش است و این موضوع در ساخت مدل های بعدی این گوشی ها بسیار مهم است زیرا هیچ برندی نمی خواهد مشتریان شرکتی خود را از دست بدهد. بنابراین اگر شرکتی باشد که بتواند گوشی های تاشو را جایگزین سری محبوب گلکسی اس کند، قطعا سامسونگ است.

این غول فناوری کره جنوبی در سه ماهه اول سال 2022 حدود 14 میلیون گوشی تاشو فروخته است که رقم بسیار شگفت انگیزی است. این شرکت پیش بینی می کند که در سال آینده 26 میلیون دستگاه تاشو بفروشد. به نظر می رسد با عرضه گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 در اواخر سال 2023، شرایط جایگزینی این محصولات با سری گلکسی اس فراهم شود. در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که موضوع مهم در این زمینه این نیست که این اتفاق رخ دهد یا خیر، بلکه در واقع زمان اجرای آن مهم است که طبق پیش بینی ها احتمالا در اواخر سال 2023 انجام خواهد شد.

همانطور که گفته شد، سری گلکسی S23 ممکن است آخرین مدل‌هایی باشد که به عنوان پرچمداران برتر سری گلکسی اس عرضه می‌شوند و پس از آن، ممکن است سامسونگ مدل‌های بعدی این خانواده را بیشتر به عنوان گوشی‌های هوشمند ثانویه در نظر بگیرد. انتقال برای ارائه گوشی های تاشو امیدواریم پرچمداران بعدی سری گلکسی اس سامسونگ محصولاتی بسیار رده بالا و باکیفیت باشند و از طرفی گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 به بلوغی برسند که بتوان آنها را جایگزین های شایسته ای دانست. برای جایگزینی پرچمداران نمادین غول فناوری کره ای.