تاریخ عرضه گلکسی اس 23 سامسونگ مشخص شد


زمان زیادی تا پایان سال 2022 باقی نمانده است و همانطور که شایعات می گویند، سال 2023 سال بزرگی برای صنعت فناوری خواهد بود. سال آینده سامسونگ با گوشی های مورد انتظار سری گلکسی اس 23 با غول هایی مانند اپل رقابت خواهد کرد و شرکت کوپرتینویی احتمالاً تغییرات مورد انتظاری را در آیفون های خود ارائه خواهد کرد.

هر ساله سامسونگ در رویداد Galaxy Unpacked از گوشی های پرچمدار جدید خود رونمایی می کند. طبق Wccftech، آخرین رویداد Unpacked سامسونگ قرار است در اوایل فوریه 2023 (اواسط بهان 1401) برگزار شود.

چند سالی است که سامسونگ پرچمداران جدید خود را در سه ماهه اول سال معرفی کرده است و رونمایی از سری گلکسی اس 23 در اوایل فوریه دور از انتظار نیست. پیش از این در شایعه ای از «هفته دوم بهمن» به عنوان زمان رونمایی از کهکشان جدید یاد شده بود.

مقاله مرتبط:

گفته می شود که رویداد جدید سامسونگ به صورت حضوری خواهد بود. با توجه به پایان محدودیت های کرونا، روزنامه نگاران در نهایت می توانند به محض رونمایی از گوشی های جدید با آنها کار کنند.

شایعات تایید نشده حاکی از آن است که گلکسی اس 23 اولترا به دوربین 1 اینچی 200 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. سامسونگ در یک تصمیم تاریخی، سری گلکسی اس 23 را تنها با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 در تمام بازارهای جهان عرضه خواهد کرد. گفته می شود مدل سفارشی سازی شده این تراشه برای گلکسی اس 23 در کارخانه های سامسونگ ساخته خواهد شد.