بینگ جدید مبتنی بر ChatGPT معرفی شد. حال چگونه از آن استفاده کنیم؟


مایکروسافت در مراسمی غافلگیرکننده شب گذشته با حضور برخی از خبرنگاران رسانه های فناوری از نسخه جدید بینگ مبتنی بر هوش مصنوعی رونمایی کرد که به گفته ردموندی ها قرار است بعد از 20 سال عصر جدیدی را برای موتورهای جستجو رقم بزند. این موتور جستجو “New Bing” نام دارد و از نسخه پیشرفته تری ChatGPT استفاده می کند. در حال حاضر، بینگ جدید به صورت محدود در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است تا با کمک بازخورد آنها، خطرات و نقاط ضعف مدل هوش مصنوعی را کاهش دهند.

اگرچه بینگ سال هاست که از موتور جستجوی گوگل بسیار عقب است، اما تصمیم مایکروسافت برای استفاده از چت بات در بینگ، همان چت باتی که چند ماهی است کل اینترنت را با قابلیت های خود شگفت زده کرده است، می تواند موج جدیدی از علاقه و کنجکاوی کاربران را ایجاد کند. من یکی از آن دسته از کاربرانی هستم که نمی‌توانم برای دسترسی به بینگ جدید صبر کنم و فکر می‌کنم آینده جستجوی اینترنتی واقعاً در آستانه یک تحول بزرگ است.

اگر شما نیز مانند من می خواهید در اسرع وقت به نسخه جدید بینگ مبتنی بر ChatGPT دسترسی پیدا کنید، باید به لیست انتظار بپیوندید. در ادامه نحوه ثبت نام در لیست انتظار و راهکارهای پیشی گرفتن از کاربران این لیست را به شما معرفی می کنم.

به لیست انتظار جدید بینگ بپیوندید

اگر می‌خواهید نسخه آزمایشی محدود Bing جدید را قبل از انتشار عمومی تجربه کنید، از دسک‌تاپ خود به https://www.bing.com/new بروید و روی دکمه آبی «پیوستن به فهرست انتظار» کلیک کنید.