بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ 14 تا 7 تیرماه برگزار می شود


بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ که به دلایل مختلف از جمله شیوع کرونا مصادف با ایام محرم، وضعیت عمومی کشور و وضعیت نامناسب کسب و کارهای اینترنتی و اینترنتی چندین بار تا امروز به تعویق افتاد. در نهایت قرار است در هفته اول تیرماه و در روزهای چهارم تا هفتم برگزار شود. تیرماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، علاقه مندان و متقاضیان شرکت در دور جدید نمایشگاه الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک می توانند از امروز شنبه نهم اردیبهشت ماه برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند. .

متقاضیان برای ثبت نام در بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ می توانند به نشانی از وب سایت ElComp دیدن کنید. الکامپ 1402 در تاریخ 14 تا 7 تیرماه 1302 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

بر اساس اعلام این سازمان، در این دوره از نمایشگاه، متقاضیان زیر هشتاد متر مربع فضای نمایشگاهی پس از ثبت نام، تایید مدارک و قرار دادن غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ، 48 ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه های مربوطه ثبت نام کنید. تایید

متقاضیان فضایی بیش از 80 متر مربع پس از ثبت نام در سایت الکامپ با توجه به اولویت زمانی ثبت نام جهت استقرار دعوت خواهند شد و این گروه پس از تعیین فضای غرفه 48 ساعت فرصت ثبت نام خواهند داشت. خودت را مشخص کن

همچنین سازمان نصر تهران اعلام کرده است که متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند. بدیهی است ثبت نام این دسته از متقاضیان پس از تسویه حساب مالی نهایی خواهد شد.