به مناسبت سی‌امین سالگرد Thinkpad، لنوو لپ‌تاپ‌های سری ThinkPad X1 را به‌روزرسانی کرد.


امسال در نمایشگاه CES 2023 شاهد توجه ویژه سازندگان به محیط زیست و استفاده از مواد بازیافتی در تولید محصولات هستیم. لنوو نیز از این قاعده مستثنی نیست و می گوید لپ تاپ های سری ThinkPad X1 از مواد بازیافتی ساخته شده و سازگار با محیط زیست هستند.

لنوو می گوید 90 درصد منیزیم استفاده شده در بدنه داخلی لپ تاپ و 55 درصد آلومینیوم پشت X1 Carbon را مواد بازیافتی تشکیل می دهند. همین موضوع در دو محصول دیگر این خانواده یعنی ThinkPad X1 Nano Gen 3 و Yoga نیز کم و بیش مشاهده شده است. بسته بندی این محصولات 100 درصد قابل بازیافت خواهد بود. علاوه بر این لنوو تنظیماتی را در محصولات خود اضافه کرده است تا کاربر بتواند کنترل بهتری بر مصرف انرژی داشته باشد.

درباره لنوو بیشتر بدانید:

30 سال از عرضه اولین لپ تاپ Lenovo ThinkPad می گذرد! به همین مناسبت، لنوو سه محصول از این خانواده را به روز کرده و به نمایشگاه CES لاس وگاس آورده است.

Lenovo برنامه امنیتی Lenovo View را در محصولات جدید Thinkpad خود ارائه می دهد. این اپلیکیشن از طریق وب کم دستگاه و از طریق ویژگی های Privacy Guard و Privacy Alert چهره کاربر را می شناسد و اگر کاربر دیگری به جز صاحب دستگاه جلوی لپ تاپ بنشیند، سیستم به طور خودکار قفل می شود.

لنوو ادعا می کند که نمایشگر OLED به کار رفته در لپ تاپ های سری X1 تجربه منحصر به فردی را در اختیار کاربر قرار می دهد.