به روز رسانی One UI 5.1 برای سری گلکسی نوت 20 منتشر شد


سامسونگ اخیراً از نسخه جدیدی از پوسته سفارشی خود به نام One UI 5.1 رونمایی کرده است و از آن زمان به روز رسانی را برای دستگاه های واجد شرایط آغاز کرده است و بسیاری از پرچمداران فعلی و قدیمی این شرکت کره ای آن را دریافت کرده اند.

دارندگان گلکسی نوت 20 اکنون می توانند طعم One UI 5.1 را در دستگاه خود بچشند. اکنون، سامسونگ حتی از چارچوب زمانی خود برای انتشار به‌روزرسانی مذکور فراتر رفته است. زیرا قرار بود این آپدیت در اواخر بهمن ماه برای سری نوت 20 ارائه شود.

طبق گزارش SamMobile، اولین موج به روز رسانی One UI 5.1 برای گلکسی نوت 20 وارد آرژانتین شد. از آنجایی که انتشار نسخه های جدید رابط کاربری سامسونگ به صورت مرحله ای انجام می شود، کاربران سایر کشورها باید کمی صبر کنند تا بتوانند آن را روی گوشی خود نصب کنند.

اکنون باید ببینیم که آیا مشکل تخلیه سریع باتری One UI 5.1 روی گلکسی نوت 20 نیز تأثیر خواهد گذاشت یا خیر. زیرا تعدادی از دارندگان گلکسی اس 22 و گلکسی اس 21 قبلاً گزارش داده اند که عمر باتری دستگاه آنها پس از نصب به روز رسانی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با این حال، غول فناوری کره جنوبی هنوز به طور رسمی این مشکل را تایید یا تکذیب نکرده است و احتمالاً مشغول آماده سازی وصله های نرم افزاری جدید برای رفع آن است.