به روز رسانی جدید ویندوز 11 به بهبود شارژ لپ تاپ کمک می کند


مایکروسافت این هفته بیلدهای 22621.1537 و 22624.1537 را از طریق کانال بتا برای کاربران Insider منتشر کرد. ویندوز 11 منتشر شد. بیلد اول با قابلیت‌های جدید به‌طور پیش‌فرض فعال منتشر شد، اما در بیلد دوم ویژگی‌های جدید غیرفعال شدند.

به روز رسانی مورد بحث میانبرهای جدیدی را به منوی XAML File Explorer اضافه می کند. این به‌روزرسانی شامل ویژگی جدیدی برای توسعه‌دهندگان می‌شود تا رونوشت‌های حافظه هسته را راحت‌تر از قبل جمع‌آوری کنند.

سیستم عامل ویندوز 11 مدت زیادی است که به ابزار Content Adaptive Brightness Control مجهز شده است. این ابزار بر اساس محتوای نمایش داده شده، تنظیمات مانیتور را تعمیر می کند. هدف نهایی Content Adaptive Brightness Control ایجاد تعادل بین مصرف انرژی و تجربه بصری دلپذیر است. مطابق با Windows Central، این ویژگی برای لپ‌تاپ‌ها و قابل تبدیل‌ها (دو در یک) که به برق وصل هستند فعال هستند.

در هر دو نسخه پیش‌نمایش جدید ویندوز 11، باز کردن کادر جستجو در نوار وظیفه، ربات چت را نمایش می‌دهد. بینگ خواهد بود. البته به شرطی که مرورگر مایکروسافت اج را روی سیستم خود نصب کرده باشید می توانید از این چت بات استفاده کنید.