به روز رسانی اخیر ویندوز 11 دو ویژگی مخفی جدید را به سیستم عامل اضافه می کند


کادر جستجوی نوار وظیفه در آخرین به روز رسانی ویندوز 11 چندین حالت از جمله کادر کامل یا نماد را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همانطور که گفته شد، ویژگی های جدید ویندوز 11 به صورت پیش فرض مخفی هستند. با این حال، می تواند این ویژگی ها را با ابزار پیکربندی ویندوز به نام ViVeTool فعال کند. با این حال، پیشنهاد می شود بلافاصله این ویژگی ها را فعال نکنید زیرا باید دلیلی وجود داشته باشد که به طور پیش فرض پنهان هستند.

استفاده از ViVeTool به دانش فنی کمی نیاز دارد. علاوه بر این، هنگامی که ویژگی های جدید را در به روز رسانی KB5022303 ویندوز 11 فعال می کنید، ممکن است محیط سیستم عامل به هم ریخته یا متوجه رفتار عجیب ویندوز شوید. دلیل اصلی پنهان ماندن ویژگی های جدید این است که هنوز برای انتشار آماده نیستند و ممکن است در رایانه کاربران مشکلاتی ایجاد کنند.

نکته مهم در مورد آخرین آپدیت های ویندوز 11 این است که ظاهرا مایکروسافت قصد دارد به زودی آنها را برای تمامی کاربران این سیستم عامل عرضه کند. با این حال، مثل همیشه، نمی‌توانیم با قاطعیت بگوییم که این ویژگی‌های آزمایشی جدید قطعاً به نسخه‌های عمومی ویندوز 11 راه خواهند یافت.