بهترین گوشی های موبایل تا 10 میلیون تومان [بهمن ۱۴۰۱]


این روزها اکثر مردم تمایلی به خرید گوشی های پرچمدار چند ده میلیون تومانی ندارند و بیشتر به خرید گوشی های میان رده و پایین رده با قیمت های مناسب روی آورده اند. زیرا جدای از اینکه قیمت های سرسام آور کالای مصرفی مانند موبایل را موجه نمی دانند، قابلیت ها و قابلیت های گوشی های ارزان قیمت را نیز برای رفع نیاز خود کافی می دانند.

در میان بازه‌های قیمتی مختلف، بیشترین تقاضا برای گوشی‌های هوشمند تا سقف 10 میلیون تومان است و اگر با افرادی که متقاضی خرید گوشی هوشمند در این بازه قیمتی هستند، بنشینید، خواسته‌ها و انتظارات آن‌ها از گوشی دارای کیفیت بالایی است. دوربین و اجرای روان برنامه های ضروری و روزمره و عمر باتری مناسب از آن فراتر نمی رود.

خوشبختانه در این بازه قیمت همچنان می توان گوشی های هوشمندی با ارزش خرید بالا پیدا کرد که در مورد جنبه های مهمی مانند قدرت پردازش و کیفیت صفحه نمایش و دوربین حرف های زیادی برای گفتن دارند. با این حال، همه چیز به این بستگی دارد که چقدر بودجه خود را برای خرید گوشی محدود می کنید.

در این راهنمای خرید قصد داریم تعدادی از بهترین گوشی های هوشمند موجود در بازار ایران را به شما معرفی کنیم که قیمت آن ها حداقل 10 میلیون تومان است.

بهترین موبایل های بازار تا 10 میلیون تومان

در یوتیوب تماشا کنید

بهترین گوشی تا 10 میلیون تومان: Xiaomi 11 Lite 5G NE