بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان انگلیسی در سطوح مختلف


یوتیوب و کانال های آموزش زبان انگلیسی یوتیوب راه خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. زیرا منابع مختلف یادگیری زبان را در یک پلتفرم ارائه می دهد. پوشش جنبه های مختلف می تواند به یادگیری جامع کمک کند که برای یادگیری یک زبان جدید ضروری است.

به علاوه، یادگیری یک زبان جدید در یوتیوب رایگان است. می‌توانید هر زمان که نیاز داشتید، ویدیوهای انگلیسی زبان YouTube را متوقف کرده و به عقب برگردانید.

کانال های زیادی در یوتیوب وجود دارند که به آموزش زبان انگلیسی می پردازند. برای زبان آموزی که می خواهد از کانال یوتیوب برای یادگیری استفاده کند، دو انتخاب وجود دارد:

1. کانال های آموزش زبان انگلیسی که به طور کامل به یک زبان و توسط اساتید بومی ارائه می شوند.

2. کانال های آموزش زبان انگلیسی فارسی که مانند کلاس های درس مدارس و اکثر مدارس به زبان های فارسی و انگلیسی ارائه می شود.

انتخاب با شماست، اما توصیه می کنیم اگر سطح زبان شما در حدی است که می توانید فرش خود را از آب بیرون بیاورید، کمی به خود سختی بکشید و با کمک گزینه اول آموزش را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید. در ادامه بهترین کانال های یوتیوب برای آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم. معرفی کانال ها ترتیب خاصی ندارد و باید با توجه به نیاز و علاقه خود گزینه مناسب را پیدا کنید.

اگر دوست دارید ویدیوهای هر کانالی را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید، بهترین سایت ها برای دانلود ویدیو از یوتیوب و بهترین ربات تلگرام دانلود از یوتیوب بدانند

همچنین اگر به هر دلیلی نیاز به دانلود زیرنویس کانال ها داشتید با روش دانلود زیرنویس یوتیوب را بشناسید.

1. کانال یوتیوب جنیفر ESL

جنیفر همان معلم انگلیسی است که آرزو داشتید داشته باشید. صبور و دانا و دارای تعلیم روشن است. درس های او همه عناصر ضروری یادگیری زبان هستند. یعنی گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، گرامر، واژگان، تلفظ و فرهنگ آمریکایی را پوشش می دهند.

کانال یوتیوب English with Jennifer مجموعه ای غنی از صدها فیلم آموزشی است که برای استفاده آسان در لیست های پخش سازماندهی شده اند. در این مجموعه از دروس برای مبتدیان، نکاتی برای بهبود نوشتن انگلیسی، توضیحات گرامری و موارد دیگر وجود دارد.

ارائه تازه، ساده و تمرکز ویژه بر تلفظ چیزی است که ویدیوهای ESL جنیفر را از بقیه متمایز می کند.