بهترین کانال های تلگرام آموزش رایگان زبان انگلیسی


تلگرام یک پیام رسان بسیار محبوب است که بیش از 700 میلیون کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. ویژگی های عالی این برنامه، آن را از یک اپلیکیشن ساده به یک اپلیکیشن با امکانات کامل برای همه تبدیل کرده است.

کانال های تلگرامی یکی از محبوب ترین امکانات این شبکه اجتماعی است که به لطف آن تولید محتوا به مرحله دیگری رسیده است. کانال های تلگرام سریع و ایمن هستند و استفاده از آن برای همه آسان است. این کانال ها بستر مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. با کمک کانال های تلگرامی می توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و مکالمه و گرامر خود را بهبود ببخشید.

در کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی آموزش به اشکال مختلف و در سطوح مختلف انجام می شود. در این کانال ها می توانید گرامر، کلمات، عبارات، اصطلاحات و نکاتی را برای بهبود مکالمه انگلیسی با استفاده از انواع محتوا از پست گرفته تا عکس و فیلم (حتی کارت های آموزشی و سوالات تستی) یاد بگیرید.

در این مقاله بهترین کانال های تلگرامی آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم. این مقاله در دو بخش است بهترین کانال های تلگرام فارسی برای یادگیری زبان انگلیسی وببهترین کانال های تلگرام انگلیسی برای آموزش زبان این برای شما ارائه شده است که هر کدام را که می خواهید با توجه به اولویت یا سطح زبان خود امتحان کنید.

◀ اگر به دنبال بهبود مهارت های شنیداری انگلیسی خود هستید، مقاله بهترین پادکست های یادگیری زبان به شما کمک می کند تا بهترین منابع صوتی آموزشی را پیدا کنید.

◀ اگر فکر می کنید کانال تلگرام آموزش زبان انگلیسی برای شما مناسب نیست، بهترین برنامه های آموزش زبان را امتحان کنید.

بهترین کانال های تلگرام انگلیسی برای آموزش زبان

1. آموزش جامع با اسپرسو انگلیسی

کانال تلگرام اسپرسو انگلیسی یکی از کانال های جذاب آموزش زبان انگلیسی می باشد. در این کانال کلمات، عبارات و جملات روزانه در قالب های مختلف ارائه می شود که می توانید از آنها برای بهبود زبان انگلیسی خود استفاده کنید. کلمات و عبارات جدید را یاد بگیرید و انگلیسی خود را بهبود بخشید.

اسپرسو انگلیسی مکالمه انگلیسی شما را با محتوای ویدیویی بسیار بهبود می بخشد. در این کانال ویدئوهایی با موضوعات مختلف قرار داده می شود تا شما را با عبارات استفاده شده در آن موضوعات آشنا کنید. علاوه بر این، قواعد کلی زبان انگلیسی از جمله افعال، پسوندها، پیشوندها و بسیاری دیگر را می توان در کلیپ های کوتاه و تصاویر حاوی متن مشاهده کرد.