بهترین ماشین اصلاح 2023 موجود در بازار از برندهای فیلیپس، براون، پرومکس و شیائومی


اگر از جمله افرادی هستید که به ظاهر خود سخت گیر هستند و همیشه به دنبال دیده شدن منظم هستند، مشکل شما در انتخاب و خرید بهترین ماشین اصلاح قابل درک خواهد بود. در این مقاله قصد داریم با معرفی انواع ریش تراش در بازه های قیمتی مختلف، انتخاب و خرید شما را آسان کنیم. ناگفته نماند قبل از این با مقاله “راهنمای خرید بهترین سشوارهای موجود در بازار از برندهای بابیلیس تا شیائومیهمچنین انواع سشوار با کاربردهای مختلف را معرفی کرده ایم.

بهترین ماشین اصلاح محصولی است که با توجه به بودجه شما نیازهای شما را به بهترین نحو برآورده کند. در واقع، انتخاب محصول مناسب شما بستگی به نیاز شما و نوع رشد موهای صورت شما دارد. اگر موهای کوتاه و پوست حساسی دارید، ریش تراش چرخشی ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. همچنین، استفاده از آن ساده تر و راحت تر از ریش تراش فویلی است. اگر علاقه دارید ریش خود را به صفر برسانید و اهمیتی ندارید که زمان بیشتری را برای اصلاح بگذرانید، ممکن است یک ریش تراش فویلی برای شما ایده آل باشد.

در مطلب بعدی با معرفی بهترین ماشین اصلاح های بازار همراه تیرازیس فایل باشید.

انواع ریش تراش

به طور کلی ماشین های اصلاح را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد چرخشی و فویل تقسیم شده تیغ های فویلی آنها شبیه تیغ های کلاسیک هستند و از یک فویل یا ورق فلزی نازک و منحنی ساخته شده اند که تیغه برش را می پوشاند. اگر ریش های کوتاه و نازکی دارید و می خواهید هر روز صورت خود را تمیز کنید و با صفر اصلاح کنید، ریش تراش های فویلی عالی هستند. همچنین این نوع ریش تراش برای آقایان با پوست لطیف و حساس ترجیح داده می شود.

ریش تراش های چرخشی سه یا چهار تیغه گرد وجود دارد و کاترهای روی سر تیغه هنگام حرکت ریش تراش روی صورت، موها را به صورت چرخشی کوتاه می کنند. ریش تراش های چرخشی معمولا برای مردانی مناسب است که ریش کمی بلندتر دارند و نمی خواهند هر روز اصلاح کنند. همچنین ریش تراش های چرخشی برای مردانی با تراکم ریش متوسط ​​تا سنگین و پوست خشن تر مناسب تر است.

بهترین مارک اصلاح

پیشنهاد می کنیم همیشه برای خرید ماشین اصلاح به سراغ برندهای معروف و معروف بروید تا هم تجربه اصلاح بهتری داشته باشید و هم تحریکات پوستی کمتری داشته باشید. فیلیپس، براون، موزر، پاناسونیک و رمینگتون از بهترین برندهای ماشین اصلاح در بازار هستند. همچنین در بین ماشین‌های اصلاح ارزان‌تر و اقتصادی، شرکت‌هایی مانند Kemei، Geemy و VGR عملکرد نسبتاً بهتری نسبت به سایر رقبا دارند.

ریش تراش شارژی بهتر است یا سیمی؟

ریش تراش بی سیم را می توان بدون محدودیت در دسترس بودن پریز برق حمل و استفاده کرد. همچنین اگر ریش تراش ضد آب باشد، می توان از آن در حمام نیز استفاده کرد. البته ممکن است باتری ماشین اصلاح در حین اصلاح تمام شود و کار شما ناقص بماند. به طور کلی در هنگام خرید ماشین اصلاح بهتر است مدلی با امکان استفاده از بی سیم انتخاب کنید تا تمام مزیت ها را داشته باشد.

آیا ضد آب بودن ماشین اصلاح مهم است؟

پاسخ به این سوال بیشتر به نوع استفاده از ماشین اصلاح بستگی دارد. اگر قصد دارید موهای صورت خود را در حمام یا مرطوب کوتاه کنید. داشتن این ویژگی برای ریش تراش شما ضروری خواهد بود.

بهترین ریش تراش برای پوست های حساس

به طور کلی تیغ های فویلی بیشتر برای پوست های حساس مناسب هستند. این نوع ریش تراش که بسیار نزدیک به تیغ های سنتی است، با استفاده از یک تیغه چرخان فلزی نازک، موها را کوتاه می کند. این تیغه چرخان معمولاً موها را از پایین، وسط و بالای ساقه مو با یک چرخش جزئی در یک حرکت رفت و برگشتی کوتاه می کند. این مانند اصلاح با تیغ است، با این تفاوت که تیغه به جای اینکه روی صورت حرکت کند، روی فویل بالا و پایین می رود.

همچنین می توان از ریش تراش فویلی برای تراشیدن موهای سر یا گوش استفاده کرد. این نوع ریش تراش بسیار محبوب است. چون شبیه تیغ های سنتی هستند. اما در مقایسه با یک تیغ معمولی روی صورت اکثر افراد بهتر عمل می کند.

بهترین ریش تراش تا 500 هزار تومان