بهترین سایت ها و برنامه ها برای پخش آنلاین آهنگ


TIDAL امکان جستجوی تک آهنگ ها، مدیریت و به هم زدن لیست های پخش و انتخاب کیفیت صدا را ارائه می دهد. می‌توانید کانال‌هایی با محتوای اصلی را از کاتالوگ اصلی Tidal انتخاب کنید و محتوای مورد نظر را انتخاب کنید. تیم Tidal به طور ماهرانه کانال ها را بر اساس ژانرها و موضوعات مختلف مدیریت می کند.

TIDAL Access نسخه رایگان Tidal است که به شما امکان می دهد به رایگان به موسیقی با کیفیت بالا و بدون ضرر گوش دهید، اما فقط در ایالات متحده موجود است.

برای بهره مندی از همه این مزایا، باید Tidal را دانلود کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید، اما نیازی به ارائه اطلاعات بانکی ندارید.

بهترین سایت ها برای پخش آهنگ

امکان پخش موسیقی در وب سایت اکثر اپلیکیشن هایی که در قسمت اول مقاله معرفی کردیم، وجود دارد. با این حال در ادامه به معرفی سه وب سایت دیگر می پردازیم که البته می توانید از اپلیکیشن های آن ها نیز استفاده کنید.

اگر قصد دانلود موسیقی برای ساختن کلیپ را دارید، با بهترین برنامه های میکس عکس را با آهنگ های Asha کشف کنید.

ساوندکلاد، اسپاتیفای، یوتیوب موزیک، آمازون موزیک، جنگو، پاندورا و میکس کلود از بهترین سایت ها برای پخش آهنگ های خارجی هستند که ممکن است برخی از آنها را نیز موسیقی ایرانی بیابید. امکان استفاده از اپلیکیشن این سرویس ها برای گوشی نیز وجود دارد.

Jango یکی دیگر از بهترین سایت‌های پخش موسیقی خارجی و خدمات رادیویی رایگان است که گوش دادن به موسیقی رایگان آنلاین را از رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت شما آسان می‌کند.

فراتر از گوش دادن نامحدود و تبلیغات محدود، چیزی که این سرویس را عالی می کند این است که می توانید با انتخاب گروه یا خواننده مورد علاقه خود ایستگاه های رادیویی سفارشی ایجاد کنید. همچنین صدها ایستگاه از پیش ساخته شده برای انتخاب بر اساس ژانر وجود دارد.

در حین گوش دادن به هر ایستگاهی، می توانید به سایت بگویید چه چیزی برای شما پخش کند. همچنین امکان اضافه کردن 10 هنرمند به هر ایستگاه با دکمه ویرایش وجود دارد. با این ویرایش، جنگو آهنگ هایی از هنرمندان منتخب شما و سایر هنرمندان مرتبط را پخش می کند.