بهترین برنامه های یوگا برای تمرین در خانه


یکی از بهترین برنامه‌های رایگان برای یوگا، Gotta Yoga است که یک برنامه برجسته در فروشگاه App و Play Store نیز هست.

تمرینات گوتا یوگا برای یادگیری یوگا در خانه یا هر کجا که دوست دارید به دقت برنامه ریزی شده است. کلاس های یوگا توسط اساتید حرفه ای یوگا تدریس می شود و برای تمامی سطوح مناسب است.

پخش کننده Gotta Yoga کلاس های یوگا و آساناها را به صورت ویدئویی با صدا و متن نمایش می دهد. هر زمان که بخواهید می توانید نمایش را متوقف کنید یا فیلم را سریع جلو ببرید.

درخت یوگا شما با تمرین رشد می کند تا شما را تشویق به ادامه تمرین کند. یک دانه برای درخت یوگا شما کاشته می شود و درخت شما با هر تمرین یوگا کامل می شود. شما می توانید درخت خود را از طریق فیس بوک، توییتر یا ایمیل به اشتراک بگذارید.

در پایان هر تمرین، برنامه تمرینی به علاوه انرژی فعال سوزانده شده و دقیقه های تمرکز حواس ذخیره می شود و این داده ها به خوبی با برنامه Health یکپارچه می شوند. اگر اپل واچ دارید، ضربان قلب و انرژی فعال خود را در طول تمرین مشاهده خواهید کرد.

دانلود و استفاده از آن رایگان است و به 9 کلاس رایگان یوگا دسترسی خواهید داشت. اگر مشترک شوید، به تمام 150 کلاس یوگا و 100 وضعیت بدنی و همچنین تمام کلاس‌های یوگا، مدیتیشن‌ها و وضعیت‌های جدید در آینده دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن Yoga Down Dog