بهترین برنامه های قفل برنامه برای اندروید (گوشی های سامسونگ + شیائومی)


امنیت این روزها دغدغه اصلی همه است. داشتن گوشی هوشمند به این معنی است که باید بیش از هر زمان دیگری مراقب اطلاعات شخصی خود باشید.

برنامه های قفل برنامه در درجه اول برای اطمینان از ایمنی برنامه استفاده می شود. این گزینه به ویژه در مواقعی که ممکن است تلفن شما به دست افراد اشتباهی بیفتد و مورد سوء استفاده قرار گیرد بسیار مهم است. علاوه بر این، برخی فایل‌ها، اسناد، تصاویر یا برنامه‌های مربوط به بانک در گوشی‌ها وجود دارد که باید به بهترین شکل ممکن محافظت شوند. اینجاست که قفل اپلیکیشن گوشی به کار می آید.

محافظت از داده‌ها، فایل‌ها و سایر برنامه‌های روی تلفنتان با برنامه‌های قفل برنامه ایمن تلفن آسان‌تر از همیشه است. از آنجایی که برنامه های قفل برنامه لایه دیگری از امنیت را به داده ها اضافه می کنند، احتمال نشت داده ها کمتر از همیشه است.

اگر به دنبال بهترین قفل برنامه برای گوشی خود هستید، احتمالاً امنیت داده ها و اطلاعات شما آنقدر برای شما مهم است که باید بهترین نرم افزار مدیریت رمز عبور را نیز بدانید.

برای اطمینان از حداکثر امنیت، باید بهترین برنامه های قفل برنامه را داشته باشید. بهترین قفل برنامه باید حداکثر امنیت را برای همه برنامه‌ها، از جمله برنامه گزارش تماس و پیام‌ها، فراهم کند. یافتن قفل برنامه مناسب در چنین بازار اشباع شده ای پر از برنامه های مشکوک و غیرقابل اعتماد یک کار چالش برانگیز است که زمان و انرژی زیادی را می گیرد. به همین دلیل در این مقاله بهترین برنامه های قفل اپلیکیشن اندروید و iOS را معرفی کرده ایم.

تعداد برنامه های ارائه شده در این مقاله محدود است و ترتیب ارائه آنها نشان دهنده برتری آنها بر یکدیگر نیست. با توجه به تعداد بالای اپلیکیشن های قفل گوشی در بازار، اگر اپلیکیشن مفید خود را در لیست نمی بینید، آن را در قسمت نظرات با ما و کاربران تیرازیس فایل به اشتراک بگذارید.

برنامه های قفل برنامه چگونه کار می کنند؟

هدف اصلی هر برنامه قفل برنامه محافظت از محتوای برنامه است. وقتی یک برنامه قفل را نصب می‌کنید، از شما می‌خواهد رمز عبور تعیین کنید، اثر انگشت خود را ثبت کنید یا چهره خود را احراز هویت کنید.

هنگامی که یک روش باز کردن قفل را مشخص کردید، از این پس همیشه باید مجموعه برنامه‌های قفل‌شده تعیین‌شده خود را باز کنید. در صورت عدم موفقیت، نمی توانید وارد این برنامه ها شوید.

برخی از این قفل‌های اپلیکیشن گوشی به کاربران این امکان را می‌دهند که تصویر شخصی را که قفل برنامه را با کد اشتباه باز می‌کند از طریق دوربین جلو ضبط کنند. با استفاده از این قابلیت می توانید افرادی را که قصد نقض حریم خصوصی شما را دارند شناسایی کنید.

حال که با استفاده از برنامه های قفل گوشی آشنا شدید، بهتر است بدون اتلاف وقت بهترین برنامه های قفل اپلیکیشن اندروید و آی او اس را معرفی کنید.

بهترین برنامه های قفل برنامه برای اندروید و iOS

همچنین قفل کردن برنامه ها در گوشی های آیفون و اندروید بدون نصب برنامه های شخص ثالث امکان پذیر است. در مدل های مختلف گوشی های اندرویدی روش قفل کردن اپلیکیشن ها متفاوت است. به عنوان مثال، می توان گفت که اگر نمی خواهید یک برنامه اضافی روی گوشی سامسونگ خود نصب کنید، Secure Folder بهترین قفل اپلیکیشن سامسونگ است. این قابلیت به روشی متفاوت در آیفون موجود است که در پایان مقاله به آن خواهیم پرداخت.

با وجود روش‌های داخلی قفل کردن برنامه‌ها در گوشی‌های هوشمند، برخی از برنامه‌های شخص ثالث مفید در بازار وجود دارند که ممکن است ترجیح دهید از آنها استفاده کنید. برای آشنایی با این اپلیکیشن ها و دانلود بهترین قفل برنامه، ادامه مطلب را دنبال کنید.

بهترین برنامه های قفل برنامه برای اندروید

1. نرم افزار قفل برنامه نورتون