بهترین افزونه های ChatGPT برای بهبود عملکرد مرورگرهای وب


ChatGPT برای موتورهای جستجو یکی از بهترین برنامه های جستجوی وب جدید است که پاسخ های ChatGPT را در کنار نتایج جستجوی معمولی Google یا DuckDuckGo ارائه می دهد. این افزونه با موتور جستجوی بینگ نیز سازگار است. اما از آنجایی که غول فناوری مستقر در ردموند قبلاً بینگ جدید را با ربات چت OpenAI خود ادغام کرده است، شما نیازی به این کار نخواهید داشت.

با نصب ChatGPT برای موتورهای جستجو، پاسخ های هوش مصنوعی در نوار کناری سمت راست مرورگر شما نمایش داده می شود. می توانید از این ابزار برای جستجوی کلمات کلیدی یا سوالاتی که با علامت سوال ختم می شوند استفاده کنید. با کلیک بر روی نماد برنامه، میانبری برای اجرای مستقیم پرس و جو در ChatGPT از طریق پنل کشویی در دسترس شما قرار می گیرد.

ChatGPT عالی است. اما بیایید واقع بین باشیم

با افزونه های معرفی شده در این مقاله می توانید از ChatGPT به شکل بهینه تری استفاده کنید. در نگاه اول، ممکن است فکر کنید که روش کار با ابزارهایی مانند Gmail یا YouTube برای همیشه تغییر کرده است. اما واقعیت کمی با تصورات ما متفاوت است.

درست است که هوش مصنوعی امروزی نسبت به آنچه در چند سال اخیر شاهد آن بوده ایم پیشرفت های چشمگیری داشته است، اما هنوز برای استفاده عمومی آماده نیست. این فناوری هنوز راه درازی در پیش دارد و ارائه پاسخ های کاملا صحیح توسط چت بات ها تا حد زیادی به ارسال صحیح دستورات کاربر بستگی دارد.

همانطور که سازندگان هوش مصنوعی امروزی توصیه کرده اند، نباید به پاسخ های این چت بات ها اعتماد کامل داشته باشید و باید یک بار نتایج به دست آمده را بررسی کنید و از واقعی بودن آنها مطمئن شوید.

منبع: MakeUseOf