بهترین ابزار هوش مصنوعی برای طراحی سایت


در آخرین مراحل طراحی وب سایت با کمک ابزار هوش مصنوعی Screpy می توانید وب سایت را از نظر فنی بررسی کنید.

ابزار هوش مصنوعی Scrapy خدمات زیر را ارائه می دهد:

بررسی نحویسینتکس در برنامه نویسی به معنای پیروی از روش صحیح نوشتن دستورات برنامه نویسی است و ابزار ارائه شده در Screpy تمام syntax های موجود را بررسی می کند تا در صورت وجود خطایی به شما نشان دهد.

بررسی آپتایم: مدت زمان فعال بودن وب سایت را در لحظه اندازه گیری می کند. همچنین می تواند نقطه مقابل آن یعنی Downtime را محاسبه کند.

سرعت صفحه را بررسی کنید: وضعیت بخش های حیاتی وب سایت را بر اساس معیارهای به دست آمده از Google Lighthouse ردیابی می کند.

علاوه بر این، می‌توانید یک حساب کاربری در Scrapy AI برای بررسی فنی سئو و ردیابی رتبه‌بندی باز کنید. اما استفاده از قابلیت های این ابزار هوش مصنوعی برای طراحی وب سایت به شرط خرید دوره یک ساله در نسخه پایه حداقل 2.50 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

از دیگر ابزارهای هوش مصنوعی برای طراحی وب سایت می توان به Uizard و Zyro اشاره کرد. پلتفرم Uizard.io به شما این امکان را می دهد که اسکرین شات ها را به فرمت های قابل ویرایش تبدیل کنید و آن ها را بر اساس نیاز خود تغییر دهید.

از سوی دیگر، ابزار هوش مصنوعی Zyro به شما این امکان را می دهد که یک لوگو و شعار تبلیغاتی برای برندسازی کسب و کار خود ایجاد کنید. البته با کمی خلاقیت می توانید از ابزارهای دیگری مانند هوش مصنوعی بینگ جدید مایکروسافت یا Midjourney به ترتیب برای تولید شعارهای تبلیغاتی و برای طراحی لوگو کمک بگیرید.

نتیجه

به طور کلی، ابزارهای هوش مصنوعی برای طراحی وب سایت معجزه نمی کنند و همانطور که مشاهده کردید، بهترین راه برای استفاده از چنین ابزارهایی استفاده از آنها به عنوان دستیار است.

جدا از این، ابزارهای هوش مصنوعی زیادی برای طراحی وب سایت وجود دارد که هر لحظه ممکن است به تعداد آنها اضافه شود. پس اگر علاقه مند به طراحی وب سایت با هوش مصنوعی هستید، خود را محدود نکنید و اگر با این چند نمونه پیش نرفتید ناامید نشوید.

نظر شما در مورد کاربران تیرازیس فایل در مورد ابزارهای هوش مصنوعی و استفاده از آنها برای طراحی سایت و کارهای فنی چیست؟