بهترین ابزارهای تولید تصویر هوش مصنوعی در سال 2023


اگرچه Stable Diffusion یک سرویس رایگان است، اما ویژگی های کاملی ندارد. به عنوان مثال، شما نمی توانید اندازه تصویر را تغییر دهید یا بعد از تولید آن را ویرایش کنید. اما خوشبختانه هوش مصنوعی Stability از Stable Diffusion راه حلی برای این مشکل در قالب DreamStudio ارائه کرده است.

وقتی DreamStudio را باز می کنید، می توانید یک برنامه جذاب با دکمه های زیادی را مشاهده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید همزمان چندین تصویر ایجاد کنید، نسبت تصویر را تغییر دهید، عناصر خاصی را در آثار هنری خود تغییر دهید. همچنین DreamStudio دارای سبک های متفاوتی از فوتورئالیسم تا اوریگامی و طرح هایی شبیه به کتاب های کمیک است.

علاوه بر این، می توانید با استفاده از تب ویرایش، اشیاء را در تصاویر هوش مصنوعی خود اضافه یا حذف کنید. برای مثال می توانید از ابزار پاک کن برای حذف قسمت هایی از تصویر استفاده کنید. سپس دستور را تایپ کنید تا جاهای خالی پر شود. متأسفانه برای استفاده از Dream Studio باید هزینه پرداخت کنید. اما با ثبت نام، 25 اعتبار رایگان یا 125 بار تولید تصویر دریافت خواهید کرد. شما می توانید 5000 تصویر با کمتر از 10 دلار ایجاد کنید.