بسته های رومینگ ایرانسل ویژه جام جهانی


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور قطر با هدف تسهیل ارتباط هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان با مسافران ایرانی، تعرفه ها و بسته های ویژه ای را برای این رویداد در نظر گرفته است. با استفاده از این بسته ها، کاربران ایرانسلی که به قطر سفر می کنند می توانند با فعال سازی رومینگ با هزینه ای مقرون به صرفه به اینترنت دسترسی داشته باشند.

این سرویس از تاریخ 6 آبان تا 7 آذر 1401 فعال شده و در تمامی مناطق تحت پوشش اپراتورهای Vodafone و Oredoo در قطر برای کلیه مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل قابل استفاده است.

بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی ایرانسل، برقراری تماس صوتی در قطر با شماره قطری، برقراری تماس صوتی از قطر با ایران و دریافت تماس تلفنی از ایران در قطر 9 هزار تومان خواهد بود. هزینه ارسال هر پیامک دو تومان و هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه دو هزار تومان خواهد بود.

تعرفه ایرانسل برای جام جهانی قطر

ایرانسل به منظور مدیریت بهتر حساب و صرفه جویی در هزینه ها، سه بسته رومینگ ویژه را نیز در اختیار مشترکان خود قرار داده است که با شماره گیری کد دستوری 1111*#4 و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسلمن می توان آنها را فعال کرد.

بسته اول ترکیبی شامل دو گیگابایت اینترنت همراه، 20 دقیقه مکالمه صوتی با ایران یا قطر و 20 پیامک و بسته دوم ترکیبی شامل پنج گیگابایت اینترنت همراه، 50 دقیقه مکالمه صوتی با ایران یا قطر و 50 پیامک است. . این دو بسته به ترتیب با قیمت 390 هزار تومان و 990 هزار تومان موجود می باشد. بسته سوم ترکیبی بسته ویژه مکالمه و پیامک شامل 90 دقیقه مکالمه صوتی به ایران یا قطر و 90 پیامک است که با قیمت 490 هزار تومان در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می گیرد.

سرویس رومینگ ایرانسل جام جهانی قطر

بسته های فعال اینترنت، مکالمه و پیامک شبکه ایران در قطر قابل استفاده نخواهد بود و مشترکان ایرانسل در صورت نیاز باید بسته های ویژه اینترنت رومینگ را فعال کنند. همچنین قبل از خروج از کشور لازم است «امکان استفاده از خدمات رومینگ» روی حساب مشترک فعال شود. فعال سازی «امکان استفاده از خدمات رومینگ» با شماره گیری کد دستوری *1111*#1 و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسلمن امکان پذیر است.

ایرانسل همچنین توضیح داده است که روشن کردن تلفن همراه هیچ هزینه ای ندارد. دریافت پیامک نیز در طول سفر رایگان است و هزینه تماس های دریافتی و خروجی بر اساس دقیقه و از ابتدای مکالمه محاسبه می شود. بنابراین در صورت عدم پاسخگویی به تماس دریافتی، هیچ هزینه ای بابت آن تماس دریافت نخواهد شد.

مشترکان ایرانسل توجه داشته باشند که با روشن کردن رومینگ اینترنت، اینترنت مورد استفاده در اپلیکیشن های تلفن همراه با هزینه رومینگ محاسبه می شود. بنابراین مطمئن شوید که اتصال خودکار یا غیر ضروری به اینترنت در اپلیکیشن های خود غیرفعال است و برای جلوگیری از هزینه های غیرضروری در زمانی که در قطر هستید، دانلود خودکار فایل های تصویری، عکس و صوتی را در تنظیمات پیام رسان خود غیرفعال کنید.

مشترکان ایرانسل در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره های ایرانی خارج از کشور باید قبل از شماره مشترک مورد نظر کد 0098 را شماره گیری کنند. پیشنهاد ایرانسل به مشترکین عزیز این است که شماره های مورد نظر خود را با پیش شماره 0098 روی گوشی خود ذخیره کنند تا در هنگام تماس سریعتر اقدام کنند.