برندهای معتبر دستگاه های تصفیه آب طبق آبین


دستگاه های تصفیه آب در مقیاس های مختلف در برندهای مختلف تولید می شوند. در مقیاس خانگی و نیمه صنعتی، برندهای مختلف دستگاه های تصفیه آب آبین برای رفع نیازهای مختلف در کاربردهای مختلف طراحی و تولید شده است.

در مقیاس صنعتی که طراحی و تولید دستگاه های تصفیه آب نیازمند دانش تخصصی است، این دستگاه ها با تکیه بر دانش تخصصی کارشناسان تصفیه آب آبین و بر اساس تحلیل دقیق آب ورودی و نیاز مشتریان طراحی می شوند. به این ترتیب بیشترین بازده دستگاه تصفیه آب در زمان بهره برداری به دست می آید. علاوه بر طراحی و تولید دستگاه های تصفیه آب صنعتی، نصب و تعمیرات احتمالی دستگاه نیز توسط کارشناسان مجرب در آبین انجام می شود.

دستگاه های تصفیه آب صنعتی با برند ثبت شده Abeen سالهاست که در کاربردها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین آبین از نظر کیفیت تصفیه آب

آبین به عنوان اولین بازار تخصصی تجهیزات آب در ایران همواره در تلاش بوده تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای محصولات خود در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در این راستا محصولات ارائه شده در وب سایت ابین توسط تامین کنندگان یا واردکنندگان معتبر ارائه می شود و یا خود ابین وارد کننده مستقیم آنها می باشد.

به این ترتیب با حذف واسطه ها قیمت محصول به مناسب ترین شکل به دست مشتری می رسد. علاوه بر این، با توجه به عرضه محصولات از معتبرترین تامین کنندگان کشور، می توانید از اصالت و اصالت محصولات مطمئن باشید.

این مجموعه حتی در زمینه همکاری با تولیدکنندگان داخلی نیز با بهترین تولیدکنندگان همکاری می کند تا بتواند کیفیت و قیمت مناسب محصولات را تضمین کند.

با توجه به اینکه اکثر محصولات تصفیه آب و تجهیزات آب نیاز به انتخاب با توجه به نیاز و نوع کاربرد دارند، توصیه می شود اگر قصد خرید این محصولات را دارید حتما قبل از خرید از کارشناسان این حوزه مشاوره بگیرید. مجموعه ابین این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان هر حوزه، بتوانند محصول مناسب را انتخاب کرده و بر اساس اطلاعات صحیح خرید مناسبی را انجام دهند.

شرکت های مطرح فروش و تولید مواد تصفیه کننده

مواد شیمیایی تصفیه آب توسط تولید کنندگان مختلف داخلی و خارجی در بازار موجود می باشد. برخی از شرکت های شیمیایی برتر عبارتند از Jacobi و Prolite. این شرکت ها محصولات شیمیایی مختلفی از جمله کربن فعال و رزین سخت کننده را ارائه می دهند که در صنعت تصفیه آب کاربرد فراوانی دارند. مهمترین مواد شیمیایی تصفیه آب و تولید کنندگان برتر این مواد در زیر بررسی می شوند:

کربن فعال

کربن فعال یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی در صنعت تصفیه آب است. یکی از بهترین برندهای تولید کننده کربن اکتیو کربن فعال Jacobi است. کربن فعال ژاکوبی از خلوص و کیفیت بالایی برخوردار است. سطح بزرگ ایجاد شده توسط کربن Jacobi دارای ظرفیت جذب بالایی برای حذف آلاینده ها از آب است.

سیلیس

سیلیس که وظیفه حذف کدورت و ذرات معلق بزرگ را از آب دارد، یکی از موادی است که به وفور در طبیعت یافت می شود. سیلیس معمولا توسط شرکت های داخلی تهیه می شود که کیفیت و عملکرد بالایی در فرآیند تصفیه آب دارند.

رزین سخت

رزین سخت کننده تبادل یونی یکی دیگر از مواد شیمیایی مهم در تصفیه آب است. بهترین برند رزین سختی گیر رزین پرولایت است که بهترین عملکرد را در سختی کاری آب در کاربردهای مختلف دارد. رزین سختی گیر پرولیت در انواع آنیونی، کاتیونی و مخلوط بد تولید می شود که با توجه به نوع فاکتورهای سختی آب مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین برندهای فیلتر ممبران

فیلتر ممبران که عنصر اصلی در فرآیند تصفیه آب است به همراه سایر فیلترها و مواد شیمیایی دستگاه قابلیت حذف آلاینده های آب را با دقت 0001/0 میکرون دارد. این امر اهمیت انتخاب ممبران از بهترین برند و نوع اصلی و باکیفیت آن را نشان می دهد.

متاسفانه به دلیل تولید ممبران تقلبی مشابه برندهای برتر این موضوع حساسیت بیشتری پیدا کرده است. در ادامه به بررسی بهترین برندهای فیلتر ممبران می پردازیم تا در انتخاب فیلتر ممبران مناسب به شما کمک کند.

فیلتر ممبران Dove Filmtek

فیلتر ممبران Dove Filmtec به عنوان بهترین تولید کننده فیلتر ممبران در جهان شناخته می شود. فیلتر ممبران Dove Filmtec سالهاست که به عنوان یک محصول بی نظیر در تصفیه استفاده می شود. کیفیت تولید و غشاهای نیمه تراوا این برند آب با خلوص بالا تولید می کند. علاوه بر این، عمر طولانی فیلترهای غشایی Dove Filmtec هزینه های نگهداری سیستم را کاهش می دهد.

فیلتر غشایی DuPont filmtech

فیلتر ممبران DuPont Filmtech نیز از همین برند Filmtech است و از سال 2019 به DuPont امتیاز Dow تعلق گرفته است. فیلتر ممبران دوپونت برای تصفیه آب نیز کیفیت بالایی دارد. فیلترهای ممبران این برند نیز از پرکاربردترین فیلترها در صنعت تصفیه آب هستند.

فیلتر غشایی بادامک ال جی

فیلتر ممبران بی کیفیت ال جی دارای کیفیت بالا و عمر طولانی است. از نظر کیفیت عملکرد برای تصفیه آب معادل فیلترهای ممبران Filmtech بوده و از این نظر عملکرد خوبی دارد.

قیمت فیلتر ممبران به دلیل وارداتی بودن به قیمت ارز و نوسانات آن در کشور بستگی دارد، بنابراین قیمت ممبران تصفیه آب به صورت روزانه استعلام می شود.

فیلترهای آبی آبی و به خصوص فیلترهای ممبران در فرآیند تصفیه آب بسیار حائز اهمیت هستند به همین دلیل توصیه می شود قبل از خرید برای اطلاع از قیمت ممبران تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت های معتبر تماس گرفته و محصول مناسب را انتخاب کنید.