برنامه های عید “روبیکا” اعلام شد


به گزارش روابط عمومی روبیکا، این ابر اپلیکیشن همزمان با آغاز سال 1402 «بهار» را آماده کرد و طی آن مجموعه متنوعی از برنامه ها، فیلم ها و سریال های انحصاری شگفت انگیز را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. دادن

پخش انیمیشن «پسر دلفین» یکی از برنامه های اختصاصی روبیکا در ایام نوروز است که به منظور سرگرمی خانواده ها و کودکان به صورت آنلاین در اختیار کاربران روبیکا قرار می گیرد. این انیمیشن که پیش از این در سینماهای داخل و خارج از کشور به نمایش درآمده است، داستان پسری است که از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد تا در نهایت جهان را نجات دهد. «پسر دلفین» به کارگردانی محمد خیراندیش با صداپیشگی بازیگرانی چون ثریا قاسمی و نادر سلیمانی به نمایش درآمد.

همچنین روبیکا به صورت ویژه برنامه ای گفتگو محور را برای مخاطبان خود طراحی کرده است. در این برنامه یکی از کارگردانان نام آشنای سینمای ایران میزبان بازیگران سینما و تئاتر است و بحث های چالشی و جنجالی را با آنها برگزار می کند. ایرج طهماسب و عروسک های دوست داشتنی اش امسال با سریال «پارتی ۲» از روبیکا در کنار علاقه مندان خواهند بود.

در ادامه ویژه برنامه های نوروزی روبیکا، یکی از ویژگی های جدید این پلتفرم در برنامه نوروزی شبکه نسیم به مخاطبان معرفی می شود.

با مراجعه به بخش ویژه «به وقت بهار» در صفحه اصلی اپلیکیشن روبیکا، کاربران می توانند به سایر برنامه های کمپین ویژه نوروزی بپیوندند. لازم به ذکر است با توجه به مصادف شدن ماه مبارک رمضان با آغاز سال جدید، ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان نیز برای مخاطبان تدارک دیده شده است.

همچنین مسابقه مهیج یاقوت کوئیز که پیش از این با استقبال کاربران روبیکا مواجه شده بود در ایام نوروز با جوایز ارزنده برگزار می شود.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای مشاهده سایر برنامه های عید روبیکا می توانند با مراجعه به این ابر اپلیکیشن از تماشای ویژه برنامه های آن لذت ببرند و با شرکت در چالش ها و مسابقه های مختلف از روبیکا عیدی بگیرند.