برنامه دوربین Galaxy S23 با بزرگنمایی 30 برابر از کار می افتد


رئیس انجمن سامسونگ امروز از یک نقص نرم افزاری جدید خبر داد Galaxy S23 مبتنی بر رابط کاربری One UI 5.1 معرفی شد. این باگ باعث از کار افتادن اپلیکیشن دوربین در هنگام استفاده از زوم 30 برابری می شود. بخش نرم افزاری غول فناوری کره جنوبی تأیید کرده است که عدم یکپارچگی زمانی باعث ایجاد مشکل در تعویض سریع بین دوربین ها می شود. در حال حاضر این شرکت در حال ساخت یک پچ نرم افزاری جدید برای رفع باگ دوربین است. طبق گزارش های موجود، این آپدیت در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

گزارش کردن به گزارش Gizchina، سامسونگ به طور رسمی اعلام نکرده است که کدام وصله نرم افزاری باعث ایجاد مشکل در اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 23 شده است. با این حال، این شرکت می گوید که این باگ در ماه آینده برطرف خواهد شد.

چند روز پیش 18 نقص در مودم های سامسونگ شناسایی شد. در واقع، این باگ ها توسط تیم امنیتی Project Zero گوگل شناسایی شده اند و سامسونگ می گوید که پنج مورد از آنها را برطرف کرده است. این شرکت همچنین ادعا می کند که نقص شماره 6 در مودم های خود با به روز رسانی آوریل برطرف خواهد شد. شاید این دلیل اصلی شکست اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 23 در زوم 30 برابری باشد.