برنامه تترلند؛ یک پلت فرم هوشمند برای تبادل آسان Tether


با استفاده از ارز دیجیتال Tether می توانید دارایی های خود را با امنیت و سرعت بالا جابه جا کنید و از مزایایی مانند کارمزد کم، انتقال نامحدود و بین مرزی بهره مند شوید. در حال حاضر بسیاری از وب سایت ها یا فروشگاه های آنلاین داخلی یا خارجی برای خرید محصولات خود علاوه بر پول تتر را می پذیرند و می توانید با این ارز رمزنگاری شده از این فروشگاه ها خرید کنید.

اپلیکیشن تترلند، یکی از پلتفرم ها تبدیل تتر به تومان و بالعکس این نهایت سادگی، امکان خرید و فروش Tether در هر لحظه و بدون محدودیت زمانی است.کاربری با هر سطح دانش در زمینه ارزهای دیجیتال فراهم کند. این نرم افزار فرآیند احراز هویت بسیار سریع (زیر 10 دقیقه) و واحد پشتیبانی آنلاین آن 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته پاسخگوی شماست. در این مقاله با تیرازیس فایل همراه باشید تا با مراحل ساخت اکانت، احراز هویت و قسمت های مختلف اپلیکیشن تترلند آشنا شوید.

اپلیکیشن تترلند هم برای کاربران اندروید و هم برای iOS ارائه شده است و حجم اپلیکیشن اندروید 32 مگابایت می باشد. ابتدا برای دانلود و نصب اپلیکیشن به وب سایت تترلند مراجعه کرده و پس از اجرای اپلیکیشن به اپلیکیشن اجازه ارسال نوتیفیکیشن را بدهید.

با ورود به اپلیکیشن با برخی از ویژگی های این پلتفرم آشنا می شوید که عبارتند از: ارائه بهترین نرخ تبدیل Tether، پشتیبانی 24 ساعته، احراز هویت سریع و تضمین امنیت معاملات

پس از لمس گزینه شروع تبادل، وارد رابط کاربری اپلیکیشن می شوید که دارای طراحی ساده و مینیمال و رنگ ها و گرافیکی جذاب و کاربر پسند می باشد. اولین صفحه ای که به شما نمایش داده می شود مربوط به خرید و فروش است، در تب اول نرخ فعلی تتر و نوسان قیمت به صورت پیش فرض در 24 ساعت گذشته وجود دارد و می توانید لمس کنید. نمودار نرخ تترتغییرات قیمت این استیبل کوین را در بازه های زمانی 7 روزه، 30 روزه، 3 ماهه، یک ساله و از زمان آغاز به کار این ارز دیجیتال مشاهده کنید.