بررسی سامسونگ گلکسی A04e; مقرون به صرفه ترین گوشی سامسونگ 2022


سامسونگ اقتصادی ترین گوشی هوشمند سال 2022 خود را در آخرین ماه های سال جاری معرفی کرد. این محصول با نام Galaxy A04e از مدل های پایه سری A04 محسوب می شود و شامل دو مدل دیگر به نام های Galaxy A04s و Galaxy A04 می باشد. دو مدل دیگر علاوه بر مشخصات بهتر، قیمت بالاتری نیز دارند.

با این تفاسیر و با وجود برند سامسونگ بر روی بدنه A04e، نمی توان انتظار زیادی از محصول کره ای داشت; اما انتظارات خود را در چه محدوده ای تنظیم کنیم؟ این سوالی است که در طول بررسی به آن پاسخ خواهیم داد.

در حال حاضر گلکسی A04e در بازار کشور در بازه قیمتی 5 تا 6 میلیون تومان (18 اسفند 1401) به فروش می رسد. در ادامه با بررسی این گوشی با تیرازیس فایل همراه باشید.

طراحی و کیفیت ساخت Galaxy A04e

استفاده از بدنه پلاستیکی در گوشی های مقرون به صرفه چندان دور از ذهن نیست و سامسونگ گلکسی A04e نیز نمی تواند از این دایره خارج باشد. گوشی مقرون به صرفه کره ای ها از یک پنل پشتی پلاستیکی یکپارچه و یک بافت معمولی خوب و شبیه کبریت استفاده می کند. بافت ذکر شده به سختی قابل مشاهده است. اما با کشیدن ناخن به راحتی احساس خواهد شد.

ابعاد بدنه 75.9×164.2 میلی متر نوید یک محصول راحت و نه چندان بزرگ را می دهد که از ضخامت مناسب 9.1 میلی متری نیز بهره می برد. سامسونگ در داخل این بدنه یک صفحه نمایش 6.4 اینچی قرار داده است که با وجود حاشیه های قابل قبول در کناره ها و بالا، نمی توان از حاشیه های پایین چشم پوشی کرد; حتی اگر با یک محصول اقتصادی سر و کار داشته باشیم.