برخی از کاربران پیکسل 7 گزارش داده اند که شیشه دوربین پشتی گوشی آنها شکسته است


کاربر دیگری در Reddit نوشت:

گوشیمو از جیبم در آوردم و شیشه دوربین عقب شکست. این در حالی است که دستگاه در جیب من بود و ممکن است به گوشه ای تیز برخورد کرده باشم. آیا شخص دیگری با این مشکل مواجه شده است؟ تعمیرگاه ها نیز قطعات تعویضی برای این دستگاه ندارند و من نمی خواهم آن را به گوگل بفرستم زیرا تنها گوشی من است.

یکی از کاربران Reddit به این کاربر پاسخ داد و گفت که فروشگاه uBreakiFix به او گفته است که تعویض پنل پشتی 200 دلار هزینه دارد. البته او عکسی از دستگاه خود برای گوگل ارسال کرده و این شرکت یک واحد جایگزین را پیشنهاد داده است.

یکی دیگر از کاربران پیکسل 7 در Reddit از شکسته شدن نوار شیشه ای دوربین پشتی گوشی خود شکایت کرد. این شخص توضیح می دهد:

امروز قصد داشتم برای روز شکرگزاری به خانه پدر و مادرم بروم. گوشی را از جیبم بیرون آوردم تا کارت پروزام را اسکن کنم و دیدم شیشه دوربین ترک خورده است. من از یک قاب محافظ روی گوشیم استفاده می کنم و حتی یک بار هم آن را زمین نگذاشته ام.

یکی دیگر از کاربران سری پیکسل ۷ در Reddit اعلام کرد که با مشکل شکسته شدن شیشه در دوربین پشتی مواجه شده است. داستان او نیز آشنا به نظر می رسد. او می گوید:

امروز پیکسل 7 را از جیبم درآوردم و دیدم شیشه دوربین پشتی شکسته است. این در حالی است که گوشی من حتی یک بار هم نیفتاده و از قاب محافظ استفاده می کنم.

بسیاری از کاربران پیکسل 7 با شیشه دوربین عقب شکسته با گوگل تماس گرفته اند، اما ظاهراً دوره پشتیبانی تعویض برای برخی از آنها به پایان رسیده است. بنابراین باید دید غول جستجوی اینترنتی این افراد را تحت پوشش قرار می دهد یا خیر.

اگر شیشه دوربین پشت گوشی پیکسل 7 شما شکسته است، در اسرع وقت با گوگل تماس بگیرید و عکس آسیب دیده را برای شرکت مذکور ارسال کنید.