برخی از کاربران از مشکل کند بودن انیمیشن ها در رابط کاربری گلکسی اس 23 خبر می دهند


گوشی های سری گلکسی اس 23 یکی از پیشرفته ترین و پر ویژگی ترین محصولات موجود در بازار است. البته برخی از کاربران از عملکرد این گوشی ها راضی نیستند. برخی از دارندگان این محصولات در شبکه های اجتماعی اعلام کرده اند که هنگام اسکرول صفحه در برنامه هایی مانند توییتر، واتس اپ، ردیت و یوتیوب با انیمیشن های مشکل دار در رابط کاربری مواجه می شوند.

به نظر می رسد مشکل انیمیشن سری گلکسی اس 23 چندان فراگیر نشده و تنها برخی از کاربران دچار آن شده اند. همچنین، نمی دانیم که آیا مشکل مربوط به به روز رسانی امنیتی فوریه 2023 است یا خیر. ممکن است نصب یک برنامه شخص ثالث یا عامل ناشناخته دیگری باعث مشکل اسکرول رابط کاربری پرچمداران سامسونگ شده باشد. البته این مشکل در فروشگاه گلکسی نیز دیده شده است.

گزارش کردن Gizmochina، نرخ به روز رسانی سری Galaxy S23 هنگام استفاده از فروشگاه برنامه اختصاصی سامسونگ به زیر 60 هرتز می رسد. این تغییر اسکرول در محیط فروشگاه را کندتر می کند.

مشکل در انیمیشن‌های UI می‌تواند تجربه ناخوشایندی را برای کاربران ایجاد کند زیرا مردم معمولاً گوشی‌های پرچمدار را خریداری می‌کنند تا عملکردی بی‌نقص و روان داشته باشند و انتظارات بالایی از این محصولات دارند. برخی از کاربران می گویند که پاک کردن حافظه نهان، غیرفعال کردن ویژگی رم مجازی یا تغییر نرخ به روز رسانی صفحه نمایش به 60 هرتز، مشکل انیمیشن های رابط کاربری Galaxy S23 را برطرف می کند.

سامسونگ تاکنون به طور رسمی در مورد مشکل انیمیشن های رابط کاربری سری گلکسی اس 23 به خصوص هنگام اسکرول در برخی برنامه ها صحبت نکرده است. با این حال، می توان مطمئن بود که غول فناوری کره جنوبی با انتشار به روز رسانی نرم افزاری این مشکل را در اسرع وقت برطرف خواهد کرد.