برخی از مشخصات Pixel Fold و Pixel Tablet در آپدیت جدید اندروید 14 فاش شد


گوگل هفته گذشته نسخه جدید پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 14 را منتشر کرد. در حالی که این شرکت لیستی از تغییرات اعمال شده در این به روز رسانی را ارائه کرد، اکنون کدهای جدیدی در سیستم عامل کشف شده است که به دو دستگاه با صفحه نمایش بزرگ اشاره می کند. بر اساس گزارش های متعدد، غول جستجوی اینترنتی قصد دارد از Pixel Fold و برای رونمایی از تبلت پیکسل که البته تنها تبلت این شرکت است که در ماه های گذشته بارها نمایش داده شده است.

گزارش کردن تبلت های NotebookCheck، Pixel Fold و Pixel گوگل احتمالا تابستان امسال وارد بازار می شوند. بنابراین، این دو دستگاه حدود چهار ماه قبل از سری پیکسل 8 و عرضه نسخه نهایی اندروید 14 در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت و به همین دلیل، انتظار می‌رود گوشی و تبلت تاشو بعدی این شرکت با سیستم عامل اندروید 13 به صورت پیش فرض. با این حال، این دو دستگاه مانند سایر محصولات گوگل به زودی نسخه جدید سیستم عامل اندروید را دریافت خواهند کرد.

به نظر می رسد گوگل در حال توسعه یک حالت دسکتاپ بهبود یافته است که به کاربران اجازه می دهد ویندوزها را مانند سایر سیستم عامل های دسکتاپ مدیریت کنند. برای مثال امکان تغییر آزادانه ابعاد پنجره ها در این حالت وجود خواهد داشت. علاوه بر این، دکمه‌های جدیدی در بالای این پنجره‌ها برای تنظیم سریع ابعاد یا گرفتن اسکرین شات در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.