بدون نیاز به نصب برنامه با گوگل وارد اینستا شوید


شبکه های اجتماعی تاکنون توانسته اند طرفداران زیادی در سراسر جهان داشته باشند. بسیاری از مردم به صورت روزانه از آنها برای انتشار و مشاهده پست های دیگران استفاده می کنند. اینستاگرام، فیسبوک و تیک تاک از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی هستند که کاربران زیادی دارند

به طور کلی، شبکه های اجتماعی در چندین پلت فرم مختلف قابل دسترسی هستند. به همین دلیل اپلیکیشن و نسخه وب دارند. گاهی اوقات می توانید آنها را برای ویندوز و مک نیز دانلود کنید. در این بین اینستاگرام نیز از این موضوع مستثنی نبوده و علاوه بر گوشی هوشمند، از طریق گوگل نیز می توان به محیط آن دسترسی داشت.

در این مقاله آموزش اینستاگرام قصد داریم نحوه ورود به اکانت شبکه اجتماعی با گوگل را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید. ورود به اینستاگرام از طریق سایت اصلا کار سختی نیست پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

ساخت اکانت اینستاگرام با گوگل

اول از همه، اجازه دهید در مورد ایجاد یک اکانت اینستاگرام از طریق گوگل صحبت کنیم. در این قسمت به شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید یک حساب کاربری جدید بسازید و وارد آن شوید.

برای آموزش ساخت و ورود اکانت اینستا از طریق گوگل می توانید ادامه مقاله را مطالعه کنید.

  • در مرحله اول وبسایت اینستاگرام (www.instagram.com) را تایپ کنید یا کلمه instagram را در گوگل جستجو کنید.
  • اکنون که سایت اینستاگرام باز است، گزینه Sign Up که در پایین کادر نام کاربری و رمز عبور قرار دارد را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.