بدترین محصولات فناوری سال 2022 از دیدگاه تحریریه زومیت


در حال حاضر آخرین روزهای سال 2022 را پشت سر می گذاریم و به زودی این سال نیز به پایان می رسد. به نظر می رسد همین دیروز بود که منتظر سال جدید بودیم تا ببینیم شرکت های بزرگ فناوری چه محصولاتی را معرفی خواهند کرد.

همانطور که می دانید تکنولوژی با سرعت بسیار بالایی در حال پیشرفت است و امسال شاهد معرفی محصولات زیادی بودیم. امسال محصولات زیادی به دنیا معرفی شد. برخی از آنها زندگی روزمره را آسان تر می کنند، برخی دیگر بر بهره وری تمرکز می کنند و برخی سعی می کنند آخرین دستاوردهای انسان مدرن را به رخ بکشند.

اما باید بپذیریم که سال 2022 سال جذابی برای دنیای فناوری و طرفداران آن نبود. محصولات زیادی معرفی شد و بعد از دوران کرونا دوباره به صورت حضوری مراسم برگزار شد. اما تعداد گجت ها و دستگاه های هوشمندی که توجه مردم جهان را به خود جلب کرده بودند زیاد نبود.

Zoomit معمولاً گجت‌های مهم را بلافاصله پس از انتشار بررسی می‌کند. امسال ما نظرات زیادی را برای کمک به خرید بهتر شما منتشر کردیم. حال در این مقاله تصمیم گرفتیم از اعضای تحریریه تیرازیس فایل بپرسیم که کدام محصول به نظر آنها بدترین محصول معرفی شده در سال 2022 بوده است.

تا پایان این مقاله با تیرازیس فایل همراه باشید.

مسعود یوسف نژاد

سرفیس استودیو 2 پلاس