با Samsung Good Lock و نحوه استفاده از آن آشنا شوید


اگر دوست دارید ظاهر گوشی خود را شخصی سازی کنید و به هیچ امکانی برای شخصی سازی آن نه نمی گویید، بد نیست با Samsung Good Lock آشنا شوید. Good Lock برنامه انحصاری سامسونگ برای گوشی های گلکسی است که به کاربران اجازه می دهد با نصب چند ماژول گوشی را شخصی سازی کنند. این برنامه به طور مستقل کار نمی کند. بلکه تمام کارها توسط ماژول ها و افزونه هایی انجام می شود که به انتخاب شما نصب می شوند. اگر می خواهید از مرزهایی که One UI برای کاربران تعریف کرده است فراتر بروید، Good Lock دری را به روی دنیایی از تغییرات و رنگ ها باز می کند.

در این مقاله کاربردی ترین ماژول های Good Lock را برای شخصی سازی هر چه بیشتر گوشی گلکسی خود معرفی کرده ایم. در ویدیوی اختصاصی تیرازیس فایل، می توانید در مورد هر ماژول اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قفل خوب چیست؟

Good Lock مجموعه ای از برنامه های ساخته شده توسط سامسونگ است که به شما امکان می دهد ظاهر دستگاه گلکسی خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید. با Good Lock می‌توانید همه چیز را از صفحه اصلی و صفحه قفل گرفته تا طرح‌بندی برنامه‌های اخیر، صفحه ساعت و پانل تنظیمات سریع سفارشی کنید.

سامسونگ هر سال این برنامه را برای پشتیبانی از آخرین نسخه One UI به روز می کند. چیزی که Good Lock را از سایر برنامه های سفارشی سازی متمایز می کند، تعداد ویژگی ها و نحوه کار آنها با یکدیگر است. تغییراتی که در این برنامه ایجاد می‌کنید با One UI تضادی ندارند.

Good Lock را نصب کنید

Good Lock به صورت جهانی منتشر نشده است و در برخی کشورها قابل نصب نیست. جای تعجب نیست که حتی در صورت انتشار جهانی، ایران همچنان نمی تواند به دلیل تحریم ها از امکانات خود استفاده کند. اما همیشه راه هایی وجود دارد. این برنامه فقط از طریق فروشگاه گلکسی قابل نصب است. برای نصب Good Lock مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برای دانلود باید سیم کارت را جدا کنید.
  • گوشی را به وای فای وصل کنید و طبق معمول برنامه تغییر آی پی را روشن کنید.
  • به تنظیمات فروشگاه Galaxy بروید و Data را پاک کنید.
  • حالا به فروشگاه گلکسی بروید و Good Lock را جستجو کنید و آن را نصب کنید.

در آینده، اگر در حین اجرای Good Lock با مشکل مواجه شدید، کش و داده های برنامه را پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

معرفی بهترین ماژول های Good Lock

در Samsung Good Lock حدود 20 ماژول وجود دارد. اما لازم نیست همه آنها را نصب کنید. در ادامه بهترین ها را برای شما معرفی کرده ایم. با گذشت زمان، برخی از ماژول های برنامه Good Lock به برنامه های مستقل تبدیل شده اند که در همه جا به جز فروشگاه گلکسی در دسترس هستند.

بنابراین اگر نمی خواهید اپلیکیشن را نصب کنید یا در نصب آن مشکل دارید، می توانید در صورت امکان اپلیکیشن های هر ماژول را دانلود کنید. اگر به اشتباه چیزی را تغییر دادید و می‌خواهید به تنظیمات اصلی بازگردید، روی کلید مربوطه در صفحه اصلی ضربه بزنید تا خاموش شود.

1. پارک موضوعی; تم کامل