با خواندن این مقاله بهترین کانال های یوتیوب را بشناسید!


وقتی صحبت از ویدیو می شود چه نامی به ذهن اکثر افراد می رسد؟ به طور قطع می توان گفت که در ذهن اکثر ما نام یوتیوب با Vio پیوند خورده است. یوتیوب توسط تقریبا یک سوم کاربران اینترنت (بیش از یک میلیارد) استفاده می شود و به نظر می رسد تنها راهی که در حال حاضر در اختیار دارد جذب کاربران بیشتر و بیشتر است.

شاید جالب باشد بدانید که در ایالات متحده تنها در سیستم عامل های آیفون و اندروید، اکثر افراد بین 18 تا 34 سال یوتیوب را به شبکه های کابلی ترجیح می دهند. این موضوع را می توان نتیجه پست مدرنیسم و ​​تعاملی بودن یوتیوب دانست که دست بیننده و مخاطب را برای تماشا و انتخاب ویدیو باز می گذارد.

یوتیوب بدون شک یکی از قدرتمندترین پلتفرم های محتوای ویدئویی است که به بخشی جدایی ناپذیر از فضای اینترنت در سطح جهانی تبدیل شده است، اگرچه ممکن است به آن سطح از محبوبیت در بین کاربران ایرانی نرسیده باشد. اما کاربران آن هر روز در حال افزایش هستند.

از ویدیوهای سرگرمی گرفته تا ویدیوهای بی پایان گربه در یوتیوب و بهترین ویدیوهای علمی این پلتفرم به افراد کمک می کند حتی برای خرید محصولات مختلف به خصوص گوشی های هوشمند و خرید لپ تاپ و سایر دستگاه ها اطلاعات خوبی به دست آورند و بر اساس نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشند. طبق آمار گفته می شود در آمریکا 64 درصد از خریدهای انجام شده تحت تاثیر یوتیوب است.

در این مقاله قصد داریم تعدادی از پربازدیدترین کانال های یوتیوب را در موضوعات مختلف از فناوری گرفته تا رمزارز گرفته تا برنامه نویسی و آموزش معرفی کنیم، مثل همیشه با تیرازیس فایل همراه باشید.

بهترین کانال های فناوری یوتیوب