با این ابزار دستورات متنی ساده را به مدل های سه بعدی پیچیده تبدیل کنید


ابزارهای مبتنی بر هجوم هوش مصنوعی در چند ماه اخیر به شدت افزایش یافته است. این نوع برنامه ها برای ساده سازی، خودکارسازی یا انجام کارهای پیچیده دستی طراحی شده اند. ابزارهای هوش مصنوعی می توانند هر کاری را انجام دهند، از خلاقیت گرفته تا مهارت های صرفا فنی، از جمله ایجاد محتوا و تصاویر، کدنویسی و غیره. این ابزارها ورودی متن و سایر پارامترهای قابل تنظیم را می پذیرند و به سوالات یا درخواست های کاربران پاسخ می دهند. اکنون Opus.ai قصد دارد این روند را ادامه دهد و می خواهد تنها با دریافت دستورات متنی، ساخت دنیای مجازی پیچیده و سه بعدی را ممکن کند.

Nonmayropete از علاقه مندان به هوش مصنوعی اخیراً ویدیویی از Opsus.ai را به اشتراک گذاشته است. در این کلیپ یک دقیقه ای، عبارت Technology Preview در گوشه سمت چپ پایین نمایش داده می شود که پیش نمایش سریعی از قابلیت های Opus.ai در ایجاد مدل های سه بعدی در زمان واقعی ارائه می دهد.

هنگام انجام مدل سازی سه بعدی، ساخت قاب، بافت، نور، سایه و غیره برای ایجاد محیط کار بسیار بزرگی است. توانایی تولید موفقیت آمیز یک محیط سه بعدی نیازمند مدل سازان و توسعه دهندگان ماهری است که درک صحیحی از مفاهیمی مانند هندسه، آناتومی، بافت و نور داشته باشند و علاوه بر این، نحوه کار با ابزارها و راه حل های بهینه سازی در مدل سازی را در سطح بالایی بیاموزند. مرحله. Opsu.ai ادعا می کند که هزینه های توسعه و منابع مورد نیاز برای ساخت محیط های سه بعدی با هوش مصنوعی در مقایسه با روش های معمولی یک دهم کاهش یافته است. تیم توسعه این ابزار می گوید برای استفاده از فناوری آنها، دستگاه شما فقط باید قدرت کافی برای اجرای YouTube و TikTok را داشته باشد.

گزارش کردن فناوری TechSpot، Opsu.ai بر ارائه ابزارهایی برای گیمرها، هنرمندان، داستان‌نویسان و خلاقان برای ایجاد سریع و آسان دنیای مجازی تمرکز دارد. محتوای ایجاد شده با Opsu.ai می تواند نوردهی پویا ایجاد کند، دوربین، زمین، درختان و حیوانات، ساختمان ها، جاده ها و شخصیت های انسانی را کنترل کند و حتی آنها را با ورودی متن متحرک کند.

مفهومی که Opsu.ai توسعه داده است بسیار جالب به نظر می رسد زیرا می تواند موانع سنتی ورود برای سازندگان محتوای جدید را که مهارت ها یا منابع لازم برای انجام این کار را دارند از بین ببرد. با این حال، هنوز برای هیجان زده شدن خیلی زود است زیرا تاریخ انتشار رسمی ابزار Opsu.ai وجود ندارد. اما علاقه مندان می توانند در لیست انتظار این شرکت ثبت نام کنند.