با استفاده از این هدست، کتاب های الکترونیکی را به شیوه ای متفاوت در صفحه نمایش E-Ink بخوانید


سول هدست E-Ink خود را به زودی عرضه خواهد کرد. این محصول در واقع یک کتابخوان الکترونیکی است که نمونه اولیه آن به نمایش درآمده است. این هدست که از صفحه نمایش نور بهره می برد و به راحتی روی سر قرار می گیرد، در پاییز امسال روانه بازار می شود.

سول در پاییز گذشته نمونه اولیه کتابخوان الکترونیکی خود را ساخت و اکنون از اولین مدل رسمی این محصول رونمایی کرده است. این محصول از دو نمایشگر E-Ink بهره می برد و از بلوتوث و وای فای پشتیبانی می کند. یک پورت USB C نیز روی هدست سول تعبیه شده است که برای شارژ استفاده می شود. با هر بار شارژ می توانید تا 30 ساعت با این دستگاه کار کنید.

Sol eReader برای خواندن کتاب های الکترونیکی یا اسناد دیگر طراحی شده است. این هدست از یک کنترلر بی سیم با دکمه های داخلی برای مرور صفحات کتاب استفاده می کند. این محصول نسبت به اکثر هدست های واقعیت مجازی موجود در بازار سبک تر است، اما ویژگی های کمتری نیز دارد. صفحه نمایش خاکستری دستگاه مذکور دارای نرخ تازه سازی پایینی است که در برخی مواقع می تواند آزاردهنده باشد.

eReader از لنزهای پنکیک استفاده می کند و کاربران می توانند فاصله بین دو لنز را تنظیم کنند. این محصول دارای قابلیتی است که متن را بهتر و واضح تر نمایش می دهد. در واقع هدف اصلی این دستگاه افرادی هستند که به نمایشگرهای E-Ink علاقه دارند.

به گزارش گیزموچینا، صفحه نمایش کتابخوان الکترونیکی سول وضوح پایینی دارد و با قیمت 350 دلار عرضه خواهد شد. حال باید دید این دستگاه با چنین قیمتی چه عملکردی را ارائه می دهد و آیا مورد استقبال خریداران قرار می گیرد یا خیر.