بایننس بالاترین خروجی بیت کوین را در تاریخ خود ثبت کرد


بیت کوین در حال تجربه یک ناهنجاری بسیار بزرگ است که بر بایننس نیز تأثیر گذاشته است. چون بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده جهان، بزرگترین حجم خروجی بیت کوین تاریخ خود را تجربه کرده است.

پروتکل Ordinals اخیراً در فضای کریپتو سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. ایجاد این استاندارد امکان پذیر است NFT را در شبکه بیت کوین ارائه می کند. هر واحد بیت کوین را می توان به 100 میلیون واحد به نام ساتوشی تقسیم کرد. این پروتکل امکان ضبط داده های مختلف مانند فعال کننده های NFT را در ساتوشی ها فراهم می کند. ویژگی ای که منجر به ایجاد اودرینال ها شد.

استاندارد BRC-20 پروتکلی است که در حال حاضر به صورت آزمایشی به کار خود ادامه می دهد و نوآوری های آن به شدت بر اکوسیستم بیت کوین تأثیر گذاشته است.

توجه داشته باشید که توکن های BRC-20 بر خلاف همتایان اکوسیستم ERC-20 خود هستند اتریوم از قراردادهای هوشمند و امکان ارائه بسیاری از ویژگی های فضای مالی غیرمتمرکز پشتیبانی نمی کند (دیفای ندارد). قرارداد BRC-20 اساساً روی ساتوشی ها حک شده است و قابل برنامه ریزی نیست، به این معنی که نمی تواند به طور خودکار اقداماتی را بر اساس مجموعه ای از شرایط از پیش تعیین شده انجام دهد. از سوی دیگر، ضرب و معامله توکن های BRC-20 با استفاده از کیف پول بیت کوین امکان پذیر است.

میم کوین های BRC-20، از جمله PEPE، در روزهای اخیر توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. متأسفانه، این افزایش علاقه عمومی به اکوسیستم BRC-20 موجی از تراکنش های هرزنامه را نیز ایجاد کرده است. با وجود کاهش آدرس‌های فعال، ازدحام شبکه بیت‌کوین و هزینه‌های مرتبط، بسیاری از مردم به این نتیجه رسیده‌اند که شبکه از فعالیت‌های غیرارگانیک و به دنبال آن ترس از حملات رنج برده است. DDoS افزایش یافت.

در همین حال، بایننس در روزهای اخیر چندین بار برداشت بیت کوین را غیرفعال کرده است. این صرافی همچنین با رقم 162000 بیت کوین به ارزش حدود 4.6 میلیارد دلار بیشترین حجم خروجی تاریخ خود را به ثبت رساند.

بایننس اکنون محدودیت های برداشت دارایی را کاهش داده است. این صرافی با انتشار توییتی رسمی مدعی شد که برداشت غیرعادی بیت کوین نتیجه انتقال دارایی بین کیف پول سرد و گرم بوده که با هدف تعدیل آدرس بیت کوین انجام شده است. با این حال، برخی از کاربران توییتر از این اقدام عصبانی هستند.