بالابر ساختمانی و وینچ برقی را از فروشگاه اینترنتی یدک کش خریداری کنید


مزایای بالابر برقی طناب سیمی

برخی از مزایای ویژه یدک‌کشی وینچ‌های برقی، آن‌ها را به یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین وسایل حمل بار در کارخانه‌ها، تولیدی‌ها و حتی مصارف خانگی تبدیل کرده است. در ادامه به مزایای وینچ برقی اشاره می کنیم.

سبک و قابل حمل

ابعاد و حجم کم دستگاه سیم بکسل حمل آن را تا محل مورد نظر بسیار آسان می کند.

تک فاز

تک فاز بودن این امکان را فراهم می کند که وینچ برقی بکسل با برق شهری 220 ولت تامین شود.

قیمت مناسب

وینچ برقی بکسل در مقایسه با انواع دیگر آسانسورها ارزانتر و گرانتر است.

قابلیت استفاده از سیم بکسل یک لایه یا دو لایه

با توجه به میزان بار و طول مسیر حرکت آن می توان از یک لایه یا دو لایه سیم بکسل استفاده کرد.

امکان استفاده چند منظوره برای مصارف صنعتی و خانگی

یکی از مهمترین مزایای وینچ برقی بکسل این است که کارایی و عملکرد یکسان بالابرها و حتی جرثقیل های بزرگ را در مکان ها و فضاهای کوچک ممکن می کند. یعنی اگرچه حجم و وزن آن کم است اما با صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی کارایی بالایی دارد و باعث کاهش هزینه ها می شود.

راحتی در استفاده

وینچ های برقی بکسل به راحتی قابل استفاده هستند و پیچیدگی خاصی ندارند.

اندازه و حجم کوچک

اگرچه بالابر برقی یدک کش بسیار کارآمد است، اما اندازه و حجم آن کوچک است که نگهداری و استفاده از آن را در فضاهای محدود آسان می کند.

نصب سریع و آسان

بر خلاف سایر بالابرها و جرثقیل ها، نصب وینچ بکسل تک فاز بسیار آسان و سریع است. به طوری که به سرعت و به راحتی در مکان های سخت و محدود قابل نصب و استفاده است.

قابلیت اطمینان و ضریب ایمنی بالا

تولید وینچ برقی یدک کش دارای استاندارد اروپایی می باشد. این استانداردها باعث شده از ایمنی و امنیت بالایی برخوردار بوده و احتمال خطر و تصادف در هنگام استفاده به حداقل ممکن کاهش یابد.

محدوده جابجایی قابل توجه

سیم بکسل 22 متری این بالابر امکان جابجایی بارها را در ارتفاع بالا فراهم می کند. در صورت استفاده از دو لایه سیم بکسل، ظرفیت حمل دستگاه دو برابر شده و دامنه حرکت آن به نصف کاهش می یابد.

وینچ استفاده خانگی

ویژگی هایی مانند اندازه و حجم کوچک، نصب ساده و سریع و سهولت استفاده که برای وینچ برقی یدک کش برشمردیم، آن را به گزینه ای عالی برای جابجایی و مصارف خانگی تبدیل کرده است.

آسانسور و نکات ایمنی

استفاده از وینچ با وجود تمام مزایا، خطرات احتمالی را نیز به همراه دارد. عدم استفاده صحیح و رعایت نکردن نکات ایمنی می تواند منجر به حوادثی مانند سقوط افراد، بار و تجهیزات شود. بازرسی روزانه عملیات بالابر و قطعات توسط اپراتور یکی از راه های افزایش ایمنی و جلوگیری از این خطرات می باشد. نصب صحیح و اصولی، کاربرد صحیح و متناسب با ظرفیت، عدم نگهداری و دستکاری خودسرانه از جمله نکات ایمنی مهمی است که در رابطه با انواع بالابرها باید مورد توجه قرار گیرد.