این گوشی های نوکیا اندروید 13 را دریافت خواهند کرد!


مدتی قبل، نوکیا این به روز رسانی را اعلام کرد اندروید 12 را برای دستگاه های خود تکمیل کرده و گوشی های هوشمندی که به آن مجهز نیستند در آینده این نسخه از سیستم عامل را دریافت نخواهند کرد. اکنون نوکیا بر روی به‌روزرسانی گوشی‌های هوشمند خود به اندروید 13 تمرکز کرده است و برخی از مدل‌هایی که اتفاقاً در رده اقتصادی قرار می‌گیرند در حال دریافت هستند. مجهز به اندروید 13 است.

البته این آپدیت هنوز برای بسیاری از مدل های نوکیا منتشر نشده و کاربران زیادی منتظر دریافت آن هستند. خبر خوب این است که تعداد بیشتری از گوشی های هوشمند نوکیا احتمالاً در آینده جدیدترین سیستم عامل اندروید را دریافت خواهند کرد.

در زیر لیست گوشی های نوکیا که آپدیت اندروید 13 را دریافت کرده اند و یا قرار است در آینده نزدیک آن را دریافت کنند، آمده است:

نوکیا هنوز زمان انتشار آپدیت اندروید 13 را اعلام نکرده است و مشخص نیست که کاربران چه مدت برای دریافت این سیستم عامل باید منتظر بمانند. با این حال، شایعات حاکی از آن است که گوشی های موجود در این لیست احتمالاً تا اواخر سال 2023 به روزرسانی اندروید 13 را دریافت خواهند کرد. همچنین این احتمال وجود دارد که این به روز رسانی شامل گوشی ها یا تبلت های بیشتری باشد.