این گلکسی A32 5G دارای باتری 30000 میلی آمپر ساعتی است


فناوری باتری گوشی‌های هوشمند امروزی راه درازی را پیموده است و اکنون باریک‌تر و بادوام‌تر از همیشه است. به عنوان مثال، گوشی های میان رده مانند Samsung Galaxy A32 5G را می توان برای مدت طولانی با یک بار شارژ استفاده کرد، مشروط بر اینکه بهینه سازی های نرم افزاری برای مصرف انرژی کمتر در این نوع دستگاه ها اعمال شده باشد. به نظر می رسد ظرفیت باتری ایده آل در گوشی های هوشمند امروزی حدود 5000 میلی آمپر ساعت است. با این حال، یکی از کاربران Reddit به نام Downtown_Cranberry44 از ظرفیت باتری فعلی گوشی های هوشمند راضی نیست.

Downtown_Cranberry44 تصمیم گرفت Galaxy A32 5G خود را از نظر عمر باتری ارتقا دهد. این گوشی مجموعه ای از ویژگی هایی که از یک گوشی میان رده سامسونگ انتظار دارید را به همراه باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ارائه می دهد و مصرف انرژی آن نیز بسیار خوب است.

اما Downtown_Cranberry44 از مشخصات باتری گوشی هوشمند خود راضی نبود و به همین دلیل تصمیم گرفت از باتری 30000 میلی آمپر ساعتی در آن استفاده کند. طبق پیش بینی ها با هر بار شارژ کامل این گوشی می توانید یک هفته در حالت استاندارد با آن کار کنید. البته سازنده این گوشی می گوید که شارژ کامل دستگاه حدود 7 ساعت زمان می برد.