این مفهوم نشان می دهد که ما از روتر AirPort اپل چه انتظاری داریم


اورتولانی تصاویری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد چگونه روتر جدید AirPort در خانه هوشمند فعلی شما قرار می گیرد. این محصول با زبان طراحی فعلی اپل مطابقت دارد و به راحتی با هر محیطی ترکیب می شود. علاوه بر این، به نظر می رسد ویژگی هایی مشابه رابط لمسی هوم پاد و هوم پاد مینی بر روی این دستگاه نصب شود که اطلاعاتی مانند وضعیت وای فای، فعال شدن دستیار سیری و … را نشان می دهد و می توان از آن نیز استفاده کرد. برای کنترل مواردی مانند صدای بلندگوها.

AirPort به تراشه A15 مجهز خواهد شد

پارکر اعتقاد بر این است که AirPort نسخه سفارشی iOS را اجرا می کند که به طور خاص برای کنترل شبکه های خانگی و اداری طراحی شده است. این روتر همچنین مجهز به تراشه قدرتمند A15 خواهد بود که قبلا در گوشی های سری آیفون 13، مدل های غیر حرفه ای آیفون 14 و همچنین اپل تی وی 4K شاهد آن بوده ایم. از قابلیت های این سیستم روی تراشه می توان به پشتیبانی از Wi-Fi 6E، دستیار دیجیتال سیری، پشتیبانی از iCloud Relay، راه اندازی سریعتر و امکان مدیریت شبکه های مش خانگی و اداری اشاره کرد.

شبکه مش

به گزارش 9to5Mac، یکی از مهمترین دلایل تردید اپل برای بازگشت به بازار روترها این است که شرکت مذکور قصد دارد ابتدا امنیت آن را تضمین کند. این شرکت همچنین متوجه شد که آزمایش پروتکل شبکه مش گوگل ظاهرا شکست خورده است، بنابراین باید برای پیاده سازی پروتکل مذکور آمادگی کامل داشته باشد.