این مدل‌های آی‌پد به‌روزرسانی iPadOS 17 را دریافت نخواهند کرد


منبع موثق یک گزارش جدید در اپل آیپدهایی را عرضه کرده است که iPadOS 17 را دریافت نمی کنند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به مدل های سازگار با آپدیت iPadOS 17 و مدل هایی که دیگر از این به روز رسانی پشتیبانی نمی کنند.

اولین شایعات در مورد آیفون‌ها و آیپدهایی که به ترتیب iOS 17 و iPadOS 17 را دریافت نخواهند کرد، چندی پیش در دسترس قرار گرفتند. اکنون جزئیات بیشتری در مورد به روز رسانی نرم افزار اپل و دستگاه های سازگار فاش شده است.

حساب iPhoneSoft در توییتر به درستی پایان سال 2021 را برای نسل اول پیش بینی کرد آیفون SE و iPhone 6s دیگر از iOS 16 پشتیبانی نخواهد کرد. منبع همچنین گزارش های صحیحی در مورد سازگاری iOS 13 و iOS 14 با دستگاه های اپل ارائه کرده است.

آیپدهایی که به‌روزرسانی iPadOS 17 را دریافت نمی‌کنند

نوشته شده توسط طبق گفته 9to5Mac، آیپدهای زیر iPadOS 17 را دریافت نخواهند کرد:

آیپدهای سازگار با iPadOS 17

در اینجا لیستی از آیپدهایی که iPadOS 17 برای آنها منتشر خواهد شد، آمده است:

اگرچه آیپدهای 2017 با iPadOS 17 سازگار هستند، اما باید توجه داشته باشید که برخی از ویژگی های نسخه جدید سیستم عامل موبایل اپل تنها در مدل های جدید این محصول در دسترس خواهد بود و بنابراین آیپدهای قدیمی از تمامی ویژگی های نرم افزاری جدید آن پشتیبانی نخواهند کرد.

این در حالی است که اخبار ضد و نقیضی در مورد سازگاری مدل های آیفون با iOS 17 منتشر شده است که در برخی گزارش ها اعلام شده است که سه مدل از این گوشی هوشمند از این آپدیت پشتیبانی نمی کنند، این در حالی است که برخی شایعات اخیر نشان می دهد که تمامی آیفون های سازگار با iOS 16 همچنین قادر به اجرای iOS 17 خواهد بود.