این فیلمساز برنده اسکار فیلمی کوتاه با گلکسی اس 22 اولترا ساخت


سال هاست که اپل با برخی از فیلمسازان مشهور همکاری می کند تا با استفاده از دوربین آیفون فیلم های کوتاه بسازند و از این طریق توانایی های گوشی های هوشمند خود را در فیلمبرداری به رخ بکشند. سامسونگ نیز در سال 2021 رویکرد مشابهی را در پیش گرفت و با استفاده از گلکسی اس 21 اولترا فیلم کوتاهی ساخت جو رایت، فیلمساز برجسته بریتانیایی همکاری کرد. غول فناوری کره جنوبی در اقدامی دیگر با فیلمساز برنده اسکار، چارلی کافمن این بار برای ساخت یک فیلم کوتاه با Galaxy S22 Ultra همکاری کرده است.

چارلی کافمن او که به خاطر فیلم‌هایی چون جان مالکوویچ بودن، اقتباس و آفتاب ابدی ذهن بی‌لک شناخته می‌شود، اکنون فیلم کوتاهی به نام شغال‌ها و نورهای شب آماده کرده است. این فیلم به طور کامل با گلکسی اس 22 اولترا فیلمبرداری شد و سامسونگ تریلر آن را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد. اگر قرار بود ویدیوی مذکور را بدون اطلاع از این خبر تماشا کنید، احتمالاً هرگز متوجه نمی‌شدید که با دوربین گوشی هوشمند ساخته شده است.

توسط SamMobile Jackals and Nightlights فیلمی کوتاه درباره زنی است که تلاش می کند زندگی خود را تغییر دهد. تریلر فیلم او را در صحنه های مختلف نشان می دهد که در مورد شخص دیگری صحبت می کند و موسیقی پیانو نیز در آن شنیده می شود. اگرچه اکثر صحنه های تریلر این فیلم کوتاه در محیط های تاریک فیلمبرداری شده اند، اما فوق العاده به نظر می رسند. با این حال، اگر به دقت نگاه کنید، صحنه هایی وجود دارد که در آنها کمی نویز وجود دارد، اما به طور کلی، کیفیت فیلمبرداری شده با دوربین گوشی هوشمند بسیار خوب است.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار فیلم کوتاه Jackals & Fireflies وجود ندارد، اما به احتمال زیاد سامسونگ آن را در مراسم معرفی سری گلکسی S23 به نمایش خواهد گذاشت تا به رقبای خود نشان دهد که گوشی های هوشمند پرچمدار خود از نظر تصویربرداری چه توانایی هایی دارند. .