این شارژرهای سازگار با محیط زیست از 75 درصد پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند


در نمایشگاه CES 2023، بلکین تغییرات عمده ای را در محبوب ترین شارژرهای خود اعلام کرد. پس از دو سال کار، این شرکت کشف کرده است که چگونه تا 75٪ از پلاستیک بازیافتی را برای محصولات پرفروش خود استفاده کند.

بلکین این خبر را در یک بیانیه مطبوعاتی همراه با ویترین محصول جدید در CES به اشتراک گذاشت:

پس از دو سال توسعه، بلکین، پیشرو جهانی در لوازم الکترونیکی مصرفی، امروز ماده جدیدی را برای پرفروش‌ترین محصولات موبایل خود معرفی می‌کند. چندین مورد از محبوب ترین شارژرهای بی سیم، پاوربانک ها، شارژرهای دیواری و شارژرهای خودرو Belkin مواد به روز شده ای دریافت خواهند کرد که از 73 تا 75 درصد پلاستیک های بازیافتی (PCR) تشکیل شده است. این انتقال از ابتدای سال 2023 آغاز می شود و حدود 7000 تن در انتشار کربن صرفه جویی می کند و انتشار CO2 را تا 67 درصد کاهش می دهد.

بلکین عمداً پلاستیک بازیافتی پس از مصرف (PCR) را انتخاب کرده است. زیرا او می خواست با کاهش وابستگی به پلاستیک های بکر به آنها جان تازه ای ببخشد و گام های مهمی در این راه بردارد.

در زیر می توانید لیست اولین محصولات بلکین را که با مواد جدید در سال 2023 به بازار عرضه می شوند را مشاهده کنید:

  • شارژر ماشین بی سیم مغناطیسی BOOST↑CHARGE™ 10W
  • شارژر دیواری 25 واتی BOOST↑CHARGE™ USB-C PD 3.0 PPS
  • BOOST↑CHARGE™ شارژر دیواری دوگانه USB-C PD 40 واتی
  • شارژر 4 پورت GaN 108 واتی BOOST↑CHARGE™ PRO
  • شارژر دیواری BOOST↑CHARGE™ PRO دوگانه USB-C® GaN با PPS 45 وات
  • شارژر دیواری BOOST↑CHARGE™ PRO دوگانه USB-C® GaN با PPS 65W

گفته می شود که از نظر زیبایی، کیفیت و مهندسی، تفاوت کمی بین محصولات موجود بلکین و محصولات ساخته شده توسط PCR وجود خواهد داشت. این محصولات جدید با برچسب هایی مانند “ساخته شده با محصولات پلاستیکی بازیافتی” یا “بسته بندی 100٪ بدون پلاستیک” در وب سایت قرار خواهند گرفت.

امیدواریم اقدامات اخیر شرکت ها بتواند به بهبود محیط زیست کمک کند.