این حلقه هوشمند این امکان را برای خانم ها فراهم می کند که “دلیل احساسات” را درک کنند.


شرکت Movano که در زمینه خدمات پزشکی فعالیت می کند، حلقه هوشمند جدیدی به نام Evie را معرفی کرده است که بر روی زنان متمرکز شده است. این انگشتر که طراحی هیجان انگیزی دارد توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده اما هنوز توسط نهادهای نظارتی تایید نشده است. پس از کسب مجوزهای لازم، Evie به یک دستگاه درجه پزشکی برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون و نظارت بر ضربان قلب تبدیل می شود.

طبق گزارشی از Android Authority، مووانو ادعا می‌کند که حلقه هوشمند جدیدش چند ماه پیش با موفقیت از آزمایش متمرکز بر هیپوکسی بیرون آمد. در کارآزمایی مورد بحث، دقت اندازه گیری اکسیژن خون و ضربان قلب Evie با استانداردهای سازمان غذا و دارو مطابقت داشت. البته علاوه بر قابلیت هایی که در اکثر گجت های پوشیدنی ارائه می شود، Evie یک سری ویژگی های هیجان انگیز دیگر نیز دارد.

مقالات مرتبط

به گفته مووانو، حلقه هوشمند Evie به زنان کمک می کند تا تغییرات دمای پوست، قاعدگی، تخمک گذاری و علائم مربوط به قاعدگی را کنترل کنند. مووانو می‌گوید که ایوی به زنان این امکان را می‌دهد تا “بهتر بفهمند چرا این احساس را دارند.” Evie همچنین توانایی نظارت بر تعداد قدم ها، زمان فعالیت بدنی، کالری سوزانده شده و مراحل خواب و مدت زمان را دارد و همچنین بر خلق و خوی نظارت دارد.

حلقه هوشمند Evie قرار است در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شود، این انگشتر اولین بار در نمایشگاه CES 2022 رونمایی شد اما در آن زمان نام و قیمت خاصی نداشت. قرار بود Evie در سال 2022 عرضه شود. مووانو می گوید حلقه هوشمند جدید آن کمتر از 300 دلار قیمت دارد.