اینستاگرام امکان مخفی کردن پست ها را بر اساس کلمات کلیدی فراهم کرد


به گزارش CNBC، اینستاگرام به طور خودکار به نوجوانانی که زمان زیادی را در شب در این شبکه اجتماعی می گذرانند، فعال کردن حالت آرام را پیشنهاد می کند.

در سال 2021، اینستاگرام ویژگی هایی را میزبانی کرد تا کاربران کنترل بیشتری بر پست های صفحه اصلی داشته باشند. آخرین به روز رسانی به کاربران گزینه های بیشتری برای مخفی کردن محتوای خاص می دهد و به والدین اجازه می دهد تا با دقت بیشتری بر فعالیت فرزند خود در اینستاگرام نظارت کنند.

امکان مخفی کردن پست ها بر اساس کلمات کلیدی، توضیحات (کپشن ها) و هشتگ ها. کاربران اینستاگرام مدت‌هاست که می‌توانند پیام‌های خصوصی را با تعیین کلمات خاص فیلتر کنند.

در سال 2021، وال استریت ژورنال گزارشی داخلی در مورد متا به دست آورد که نشان می داد شبکه های اجتماعی این شرکت اثرات مضر زیادی بر روی بخش کوچکی از کاربران نوجوان دارد. در بخشی از این گزارش آمده بود: 32 درصد از دختران نوجوان گفتند که وقتی نسبت به بدن خود احساس بدی داشتند، اینستاگرام حال آنها را بدتر می کرد.

در میان نوجوانانی که به فکر خودکشی افتاده اند، 13 درصد از کاربران انگلیسی و 6 درصد از کاربران آمریکایی مشکلات خود را به اینستاگرام نسبت می دهند. اینستاگرام می گوید حالت آرام در ابتدا برای کاربران ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس خواهد بود.