اینترنت پرسرعت پایونیر، ابزاری کاربردی برای فریلنسرها برای کسب درآمد در خانه


امروزه مدل کار آزاد تا حد زیادی در ایران جای خود را پیدا کرده است و بسیاری از افراد به دلایل مختلف مانند ساعت کاری انعطاف پذیر، عدم نیاز به حضور فیزیکی در محل کار، آزادی عمل و بالا بودن کار به صورت تمام وقت یا پاره وقت کار می کنند. تنوع کار آنها به عنوان فریلنسر در خانه کار می کنند. فریلنسری طیف گسترده ای از انواع مشاغل را شامل می شود که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

  • ادمین شبکه های اجتماعی
  • مدیر فروشگاه های اینترنتی
  • برنامه نویس و توسعه دهنده وب
  • طراح سایت
  • کارشناس تولید محتوا و کپی رایتر
  • مشاور بازاریابی دیجیتال
  • متخصص سئو
  • طراح گرافیک

یکی از ابزارهای مهم بسیاری از فریلنسرها دسترسی به اینترنت پرسرعت است. سرویس اینترنت ADSL مناسب ترین گزینه برای فریلنسرها است. اما اگر به دلیل محدودیت های مخابراتی نمی توانید از سرویس اینترنت ADSL استفاده کنید و یا به دلیل نوع فعالیت ها نیاز به دسترسی به اینترنت با سرعت بالاتر از سرعت های ارائه شده در سرویس های اینترنت ADSL دارید، می توانید از سرویس اینترنت استفاده کنید. از TD-LTE پرسرعت استفاده کنید. در ادامه به معرفی مناسب ترین خدمات اینترنت ADSL و TD-LTE برای فریلنسرها می پردازیم.

خدمات اینترنت ADSL مناسب برای فریلنسرها

پیسگامان در جشنواره پاییزی خود خدمات اینترنت ADSL پرحجم را با مناسب ترین قیمت ارائه کرده است. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از خدمات 70 گیگ، 700 گیگ یا 7000 گیگ را انتخاب کنید. سرعت این سرویس ها تا 16 مگابیت بر ثانیه است. برای شرکت در طرح تورنادو ADSL به سایت پیشگامان مراجعه کنید.

خدمات اینترنتی TD-LTE پیشگامان

با خرید هر یک از خدمات اینترنت TD-LTE پیشگام ما، می توانید حداکثر سرعت 80 مگابیت در ثانیه داشته باشید. همچنین این خدمات برای فریلنسرهایی که معمولا ترافیک مصرفی بالایی دارند گزینه مناسبی است. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید سرویس اینترنت TD-LTE خود با شماره تلفن 1577 از کارشناسان پیشگام در مورد پوشش منطقه مورد نظر و سایر اطلاعات مورد نیاز مانند نوع سرویس متناسب با نیاز خود مشاوره رایگان دریافت کنید.برای مشاهده اینترنت TD-LTE خدمات، به صفحه خرید TD-LTE مراجعه کنید.

اگر می خواهید از جشنواره های فصلی و خدمات مختلف پیشگامان مطلع شوید، به ادامه مطلب بروید وب سایت پیشگامان رجوع شود

/ انتهای گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.